Michał Skubida „Skubi” 

Mam Talent!: Zobacz występ Michała Skubidy!
Poznaj Michała Skubidę, półfinalistę 15. edycji "Mam Talent!".
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”

Mam Talent! - Michał Skubida "Skubi"

Michał jest zawodowym iluzjonistą, który swoją przygodę z tą sztuką zaczął jako nastolatek. Pasja narodziła się po obejrzeniu filmu „Wielki Szu” – zaimponowały mu sztuczki, które tam zobaczył oraz to, że dzięki kartom iluzjoniści „mogą wyjść z każdej opresji”. Na początku uczył się z YouTube, z forum internetowego, dopiero potem zaczął trafiać na spotkania iluzjonistów. Największe wsparcie miał zawsze w tacie - to on motywował go do dalszej nauki iluzji i poprawy swojej prezencji, załatwiał mu kursy, dawał możliwość zarobku, aby mógł jeździć na spotkania magików. Zaczynał od występów w krakowskich barach za napiwki, aktualnie występuje na różnych eventach ale finalnie chciałby dawać wielkie show biletowane zarówno w Polsce, jak i na świecie. 

Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

podziel się:

Pozostałe wiadomości