Filip Drogos

Mam Talent!: Filip Drogos zachwycił jury swoimi umiejętnościami
Poznajcie Filipa Drogosa, półfinalistę 15. edycji "Mam Talent!".
Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

Mam Talent! - Filip Drogos

Filip z wykształcenia jest socjologiem i elektroradiologiem - od pół roku zajmuje się medycyną nuklearną i pracuje w klinice, która zajmuje się leczeniem przy pomocy izotopów. Wychował się w małej wsi Kamień Krajeński, jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął mając 13 lat od samodzielnej nauki jazzu i modern jazzu. Uczył się z internetu, intuicyjnie, czasami jeździł na turnieje, gdzie podpatrywał uczestników. W 2015 roku wziął udział w YCD (odpadł na etapie bootcampu) po tym wydarzeniu zdecydował się na taneczną emeryturę. Wytrzymał 4 miesiące i zaczęło brakować mu współzawodnictwa i adrenaliny - jako 2 mężczyzna w Polsce postanowił spróbować pole dance art. W 2021 roku został Mistrzem Polski i Europy w kategorii Pole Dance Art.

Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

podziel się:

Pozostałe wiadomości