"Fajnie jest patrzeć na siostry, które się kochaj". Agnieszka Chylińska zachwycona występem

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Amelii i Oliwii Kopeć!
Bliźniaczki Amelia i Oliwia Kopeć, niezwykle utalentowane tancerki z pasją do hip-hopu, podbiły serca jury półfinału "Mam Talent!" swoim dynamicznym i ekscytującym występem. Ich niesamowita synchronizacja i energia na scenie poraziła publiczność, zostawiając po sobie niezapomniane wrażenie.
Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć
Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Amelii i Oliwii Kopeć

W 4. półfinale "Mam Talent!" publiczność została oczarowana nie tylko jednym, ale dwoma niezwykłymi talentami - bliźniaczkami Amelią i Oliwią Kopeć, które zaprezentowały niesamowite umiejętności taneczne.

To było przesmaczne widowisko!
- oceniła ich występ Julia Wieniawa.
Fajnie jest patrzeć na siostry, które się kochaj
- podsumowała Agnieszka Chylińska.

Dziewczyny udowodniły, że ich taneczna ekspresja nie zna granic. Ich perfekcyjna synchronizacja, niesamowita energia i zaraźliwy entuzjazm poruszyły zarówno jury, jak i widzów. Ich występ był połączeniem techniki, pasji i kreatywności, który pozostawił publiczność w zachwycie.

Mam Talent! - kim są Amelia i Oliwia Kopeć?

Amelia i Oliwia są bliźniaczkami. Ich przygoda z tańcem rozpoczęła się, gdy dziewczynki miały 5 lat, a ich rodzice zapisali je na balet. Po 2 latach trafiły na zajęcia z hip-hopu, który od razu przypadł im do gustu. Dziś tańczą w mini formacji, w formacji i w duecie. Trenują 2 razy w tygodniu (oprócz tego, że w domu cały czas coś tańczą). W 2022 roku zdobyły w duecie Mistrzostwo Europy w hip hopie oraz III miejsce na Mistrzostwach Świata w kategorii kids - wtedy były najstarsze w swojej kategorii. W 2023 r. na MŚ wystąpiły już w kategorii junior - jako najmłodsze w tej kategorii zdobyły I miejsce.

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości