11-letni Tymon podbił serca jurorów i publiczności! "Show-biznes go odkryje"

Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński zatańczył w naszym programie
W najnowszym odcinku programu "Mam Talent!" widzowie mieli okazję doświadczyć prawdziwej magii tańca, dzięki występowi Tymona Glapińskiego. Uczestnik wzbudził podziw i zachwyt jurorów swoim wyjątkowym stylem i niezwykłą ekspresją. Choć dopiero uczęszcza do szkoły podstawowej, jego talent w tańcu sprawia, że porównywalny jest z profesjonalistami. Widzieliście jego występ?
Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński

"Mam Talent!" - kim jest Tymon Glapiński?

Nie bez powodu jego osiągnięcia w tańcu przykuwają uwagę. Tymon może pochwalić się tytułem Mistrza Polski 2023 w trzech kategoriach: Solo, Popping i Battle. Jego umiejętności zaowocowały także czwartym miejscem na Mistrzostwach Europy Solo oraz Mistrzostwach Świata w Poppingu.

Taniec to dla Tymona nie tylko hobby – to pasja, która wypełnia jego życie. Poza tańcem, zajmuje się również układaniem klocków LEGO, co stanowi dla niego dodatkowe źródło inspiracji i kreatywności.

Rodzina Tymona odgrywa kluczową rolę w jego życiu artystycznym. Rodzice nie tylko wspierają go w podróżach na warsztaty taneczne i turnieje, ale także pełnią rolę wsparcia emocjonalnego. Jego marzenia są wielkie – pragnie zostać profesjonalnym tancerzem, a następnie podzielić się swoją wiedzą jako trener.

Jego występ zachwycił jury, a Marcin Prokop powiedział, że "show-biznes go odkryje", wierząc w ogromny potencjał 11-latka.

Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński

Mam Talent!: Tych fragmentów nie było w TV!

MT15_FRAGMENT3_TYLOWKA_MamTalent_TVNPL_16x9_sobota 2000
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

Mam Talent! 15: Odcinek 6
Mam Talent!: KD Center
Mam Talent!: Anna Dzilińska
Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Falochron
+29
Zobacz galerię

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości