Mam Talent!: Małgorzata Foremniak zdradziła nam, czy ma swojego faworyta!

Mam Talent!: Kto jest faworytem Małgorzaty Foremniak?
Przed nami 4. półfinał 14. edycji Mam Talent! Z tego powodu zapytaliśmy Małgorzatę Foremniak o jej faworyta do wygranej!

Scena najbardziej spektakularnego show w Polsce wciąż nie szczędzi nam emocji! Znamy już siedmiu z dziesięciu finalistów obecnego sezonu Mam Talent! Małgorzata Foremniak zdradziła nam, że ma swojego faworyta, ale nie chce go ujawniać, ponieważ nie chce nakładać na niego/nią/nich dodatkowej presji!

Mam Talent!
Mam Talent!

W najbliższą sobotę, w czwartym półfinale 14. edycji programu, swoje występy zaprezentują: Gospel Joy, Szwadron, Kamil Bukowski, Filip Kosicki, Anastiasiia Tsikhanovska, Lussy Sky, Paula Biskup, Sky Squad, Paweł Haczkur oraz Kacper Pałatyński. Ostatni półfinał bieżącej edycji „Mam Talent” pojawi się na antenie TVN i w player.pl już 19 listopada o godzinie 20:00.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie