Zobacz relację z finału "Mam Talent!". Kulisy odcinka

Mam Talent!: Bartek Wasilewski i Filip Drogos
Bartek Wasilewski zgarnia główną nagrodę "Mam Talent!" - zobacz relację z finału
W sobotni wieczór, na antenie TVN, odbył się emocjonujący finał 15. edycji programu "Mam Talent!". Wydarzenie to dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń, a jego głównym bohaterem został 14-letni Bartek Wasilewski, młody raper z Płocka, który swoimi osobistymi tekstami podbił serca publiczności i jury.
Mam Talent! 15: FINAŁ
Mam Talent!
Mam Talent!: Bartek Wasilewski
Mam Talent!: Bartek Wasilewski
Mam Talent!: Bartek Wasilewski
+19
Zobacz galerię

"Mam Talent!" - zobacz kulisy finałowego odcinka

Na scenie programu "Mam Talent!" pojawiło się dziesięciu wyjątkowych finalistów, z których każdy miał szansę zaprezentować swoje umiejętności. Od tańca po śpiew, od akrobacji po rap – widzowie mogli podziwiać różnorodność artystyczną.

Bartek Wasilewski, zwycięzca wieczoru, poruszył publiczność swoim osobistym rapem. Jego występ nie tylko zachwycił jury, ale także zdobył serca widzów, co ostatecznie zapewniło mu główną nagrodę. Drugie miejsce w finale zajął Filip Drogos, który poruszył publiczność występem pole dance.

Po zakończeniu finałowego odcinka, prowadzący program przeprowadzili transmisję live, rozmawiając z uczestnikami, zwycięzcą oraz jurorami. Widzowie mieli okazję poznać pierwsze wrażenia Bartka Wasilewskiego po zdobyciu głównej nagrody oraz usłyszeć komentarze jurorów na temat tegorocznych talentów.

Mam Talent!: Znamy zwycięzcę 15. edycji!
Źródło: TVN
Mam Talent!: Bartek Wasilewski - występ finałowy
Źródło: TVN

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - początki kariery Bartka Wasilewskiego

Bartek rozpoczął swoją muzyczną przygodę w wieku 7 lat, pisząc teksty i tworząc bity. Już jako 9-latek został zauważony przez starszych kolegów, którzy zaprosili go do studia w Płocku. To doświadczenie było dla niego przełomowe i natchnęło go do dalszego działania. Trzy lata temu, podczas plenerowego eventu w Płocku, po raz pierwszy wystąpił przed publicznością, co mimo tremy, umocniło jego miłość do muzyki. Dwa lata temu supportował Pezeta i Palucha na koncercie w płockim klubie Kino, a także uczestniczył w warsztatach hip-hop organizowanych przez Artashesa Arci Baroyana, gdzie wraz z innymi uczestnikami w ciągu czterech dni stworzył piosenkę i teledysk.

Podczas zakulisowego wywiadu, Bartek podkreślił, że jego muzyka pochodzi z serca i jest autentycznym wyrazem jego doświadczeń. „To jest prawdziwy program i to też są prawdziwe emocje” – mówił, dziękując za wsparcie i wiarę w jego talent.

Jego skromność i pokora zostały docenione przez jurorów i publiczność, a wygrana w programie to dopiero początek jego obiecującej kariery.

Mam Talent!: Bartek Wasilewski po finale cz. 1
Mam Talent!: Bartek Wasilewski po finale cz. 2

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości