Mam Talent! – 14-latka oczarowała Agnieszkę Chylińską!

W piątym odcinku „Mam Talent!” 14-letnia Nikola z miejscowości Koryta zaśpiewała utwór Radiohead i powaliła publiczność na kolana! To właśnie dla niej Agnieszka Chylińska wcisnęła złoty przycisk, zapewniając nastolatce miejsce w półfinale. Czy komuś uda się powtórzyć ten wyczyn za tydzień?

Nikola Kawała ma 14 lat i ogromny talent! Na niezwykłe umiejętności wokalne dziewczynki zwróciły uwagę koleżanki jej mamy. Rodzice zapisali ją więc na zajęcia do szkoły muzycznej, a także na prywatne lekcje śpiewu. Dziś jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Na scenie „Mam Talent!” brawurowo wykonała utwór zespołu Radiohead. Występ Nikoli szczególnie zachwycił Agnieszkę Chylińską, które zdecydowała się na wciśnięcie dla niej złotego przycisku. Oznacza to, że nastolatka ma już pewne miejsce w odcinkach na żywo.

Mam Talent!: Nikola Kawała
Mam Talent!: Nikola Kawała
Mam Talent! 14, odcinek 5.
Mam Talent!: MoNo Guitar Duo
Mam Talent!: Getho Lamarre „Gethomil”
Mam Talent!: Getho Lamarre „Gethomil”
Mam Talent!: Getho Lamarre „Gethomil”
+25
Zobacz galerię

Już za tydzień kolejna odsłona castingowych zmagań uczestników 14. edycji „Mam Talent!”. Przed jurorami oraz publicznością wystąpią między innymi chór gospel, formacja tańca współczesnego, a nawet szkoła sztuk walki. W odcinku nie zabraknie również występów wokalnych, pokazów iluzji, a także reprezentantów mniej popularnych dyscyplin, takich jak footbag czy skakanka.

Szósty odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 08 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie