Chcesz zobaczyć występy "Mam Talent!" NA ŻYWO ? Zasiądź na widowni castingu do nowej edycji!

Zasiądź na widowni castingu nowej edycji "Mam Talent!"

Zobacz na własne oczy, jak rodzą się gwiazdy! Castingi programu "Mam Talent!" to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich talentów przez artystów, ale także niepowtarzalna szansa dla widzów, którzy chcą doświadczyć niesamowitych emocji NA ŻYWO i wziąć udział w naszym wyjątkowym programie! Zasiądź na widowni i zobacz artystów jako pierwszy! Wypełnij formularz i wyślij swoje zgłoszenie!

Ważne informacje:

Terminy: 27.11, 28.11, 13.12, 14.12, 15.12,08.01, 09.01, 15.01, 16.01

Miejsce: Transcolor Studio, Szeligowska 48, Warszawa

WYPEŁNIJ FORMULARZ >>>>>>

Casting programu "Mam Talent!" to magiczne wydarzenie, które przyciąga niezwykłe talenty i pasjonatów sztuki. Jeśli chcesz być jego częścią, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dołącz do publiczności castingów programu "Mam Talent!", weź udział w fascynującym show z udziałem niezwykłych talentów i przeżyj wyjątkowe emocje i niezapomniane chwile.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tańca, śpiewu, czy po prostu obserwatorem, castingi "Mam Talent!" z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń!

Na scenie programu „Mam Talent!” już po raz 15. zaprezentują się najzdolniejsi ludzie w kraju. Występy oceni jury w nowym składzie – w rolę jurorów po raz pierwszy wcielą się Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa, a zespołowi jurorskiemu przewodniczyć będzie Agnieszka Chylińska. To jednak nie koniec zmian – w kolejną edycję programu wprowadzi nas nowa para prowadzących, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski! Zobacz ich w akcji NA ŻYWO!

Agnieszka Chylińska
Julia Wieniawa
Agnieszka Woźniak-Starak
Marcin Prokop
Jan Pirowski
Mam Talent!: Najbardziej wzruszające momenty 14. sezonu!
Mam Talent!: Najbardziej wzruszające momenty 14. sezonu!