Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski nowymi prowadzącymi „Mam Talent!”

Agnieszka Woźniak-Starak i Jak Pirowski
Agnieszka Woźniak-Starak i Jak Pirowski
„Mam Talent!” powróci na antenę w nowym wydaniu! Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Odmieniony skład jury to jednak nie koniec niespodzianek – program poprowadzi zupełnie nowy duet – Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Na scenie programu „Mam Talent!” już po raz 15. zaprezentują się najzdolniejsi ludzie w kraju. Występy oceni jury w nowym składzie – w rolę jurorów po raz pierwszy wcielą się Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa, a zespołowi jurorskiemu przewodniczyć będzie Agnieszka Chylińska. To jednak nie koniec zmian – w kolejną edycję programu wprowadzi nas nowa para prowadzących, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski!

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka i prezenterka znana publiczności zarówno z telewizyjnego ekranu, jak i radiowej anteny. Od pewnego czasu aktywnie tworzy także podcasty. Widzom TTV Jan Pirowski znany jest jako gospodarz lubianych programów, ale działa zawodowo również na innych polach - jako prezenter oraz dziennikarz radiowy. 

Jan Pirowski
Jan Pirowski

15. sezon „Mam Talent!” zagości na antenie TVN już wiosną 2024 roku!

Zgłoś się na casting do nowej edycji programu Mam Talent!
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie