Weź udział w konkursie i wygraj zestaw LEGO!

Weź udział w konkursie LEGO Masters
Weź udział w konkursie LEGO Masters
Jesteś fanem programu "LEGO Masters"? Weź udział w konkursie! Ciekawie i oryginalnie zrealizuj zadanie konkursowe i wygraj zestawy LEGO!

Nagrody w konkursie wygrali: LEGO Technics - Olek z Grudziądza i Nikodem z Jeleniej Góry, LEGO Friends - Hubert z Motycza i Paulina z Łodzi, LEGO Dreamzz - Leon z Pasłęka i Bartłomiej z Lęborka, LEGO City - Jakub z Garwolina i Konrad ze Skoczowa, LEGO Classic - Bartosz z Gorlic i Maciek z Warszawy. Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs „Spędzaj czas z TVN”

Każdy z nas wie czym są klocki: rozbudzają wyobraźnię przestrzenną, pozwalają na tworzenie projektów architektonicznych i makiety niemal każdego przedmiotu istniejącego w rzeczywistości. Przede wszystkim jednak klocki to znakomita zabawka dla każdego, świetnie organizująca czas i dająca pole kreatywności i pomysłowości. Bawmy się więc klockami bo nie jest to czas stracony!

Weź udział w konkursie! Kreatywnie, ciekawie i oryginalnie zrealizuj zadanie konkursowe:

Pokaż na zdjęciu swoją własną, najlepszą budowlę z klocków, jaką udało Ci się zbudować

Spośród wszystkich nadesłanych przez uczestników zdjęć w tej edycji konkursu Jury wyłoni dziesięć najlepszych, a ich autorom przyzna nagrody. Zwycięzcami nagród zostaną osoby, których realizacja zadania konkursowego pokazana na zdjęciu będzie najciekawsza, najbardziej oryginalna i najbardziej kreatywna w edycji konkursu. Każdą z dziesięciu nagród jest zestaw LEGO, kolejno zostaną przyznane: 2 zestawy LEGO Technics, 2 zestawy LEGO Friends, 2 zestawy LEGO Dreamzz, 2 zestawy LEGO City i 2 zestawy LEGO Classic.

Konkurs trwa do 30 listopada 2023 r

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie