Lego Masters: Zieleń opanowała blokowisko, czyli 1. zadanie Kasi i Daniela

Lego Masters: Zieleń opanowała blokowisko, czyli 1. zadanie Kasi i Daniela
W 1. zadaniu 1. odcinka 3. edycji "Lego Masters" uczestnicy mieli za zadanie zamienić szare bloki w kolorowy świat ludzików Lego. U Kasi i Daniela te barwy aż wylewają się z okien!
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kacper i Maciek
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kasia i Daniel
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kacper i Maciek
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kasia i Daniel
+14
Zobacz galerię

1. ODCINEK 3. EDYCJI "LEGO MASTERS" JUŻ DOSTĘPNY W PLAYER.PL. PREMIERY NOWYCH ODCINKÓW W PIĄTKI O 20:00 W TVN I PLAYER.PL.

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień. W pierwszym odcinku sześć drużyn będzie musiało zrealizować dwa zadania. Jak za pomocą kolorów przedstawić się i ożywić szare budynki? Na tym polegało pierwsze wyzwanie. Zobaczcie, jak poradzili sobie z nim Kasia i Daniel.

Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kasia i Daniel
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Kasia i Daniel

Para postanowiła tym zadaniem przedstawić również siebie. Stąd pomysł na umieszczenie w budowli swoich ukochanych kotów! Są tutaj także elementy nawiązujące do Charkowa, skąd pochodzi Daniel oraz mnóstwo zieleni, którą mają teraz wokół siebie, mieszkając na Podhalu.

Poznajcie Kasię i Daniela:

Lego Masters: Kasia i Daniel
Lego Masters: Kasia i Daniel

Połączył ich Lublin i miłość do tatuaży, które Kasia wykonuje od 7 lat. Z Danielem poznali się w jednym z lubelskich salonów tatuażu. Daniel pochodzi z Ukrainy, gdzie ukończył architekturę na Charkowskim Narodowym Uniwersytecie Budownictwa i Architektury. Od kilku lat mieszkają w Nowym Targu, gdzie prowadzą własny salon tatuażu. Swoje mieszkanie dzielą z liczną gromadą zwierząt, min.: kotami i gadami. To Daniel zaraził Kasię pasją do LEGO. Oboje są pasjonatami górskich wędrówek oraz wspólnego rysowania.

podziel się:

Pozostałe wiadomości