Lego Masters: Święto barw w Gnieźnie czyli 1. zadanie w wykonaniu Martyny i Piotra

Lego Masters: Święto barw w Gnieźnie czyli 1. zadanie w wykonaniu Martyny i Piotra

W 1. zadaniu 1. odcinka 3. edycji "Lego Masters" uczestnicy mieli za zadanie zamienić szarość bloków w feerię barw. Martyna i Piotr postanowili zorganizować święto patrona Gniezna, który przybył na tęczy.

1. ODCINEK 3. EDYCJI "LEGO MASTERS" JUŻ DOSTĘPNY W PLAYER.PL. PREMIERY NOWYCH ODCINKÓW W PIĄTKI O 20:00 W TVN I PLAYER.PL.

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień. W pierwszym odcinku sześć drużyn będzie musiało zrealizować dwa zadania. Jak za pomocą kolorów przedstawić się i ożywić szare budynki? Na tym polegało pierwsze wyzwanie. Zobaczcie, jak poradzili sobie z nim Martyna i Piotr!

Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Martyna i Piotr
Lego Masters: odcinek 1, zadanie 1 - Martyna i Piotr

Poznajcie Martynę i Piotra:

LEGO MASTERS: Martyna Skudzawska i Piotr Powałowski

Martyna skończyła Politechnikę i jest asystentką projektanta kolejowego. Drugą po LEGO pasją Martyny jest kino. Najbardziej lubi klasyki, szczególnie filmy gangsterskie takie jak "Dawno temu w Ameryce". Bardzo chciałaby odwiedzić Nowy Jork. Przyjaźni się z Piotrem, który od dziecka lubił główkować i zawsze próbował coś budować. Chyba dlatego został projektantem mostów. W czasie liceum i studiów porzucił klocki by wrócić do nich po trzydziestce. zaczęło się od zestawu, który dostał od ówczesnej narzeczonej. Martyna i Piotr często spotykają się w grupie przyjaciół, by wspólnie budować. Żona Piotra ma odmienną pasję - woli układać obrazy z kryształków.

Pozostałe wiadomości