LEGO Masters: Łozo o emocjach związanych z byciem jurorem. Co poczuł, kiedy dowiedział się, ze wystąpi obok Poli LIsowicz?

LEGO Masters: Łozo o emocjach związanych z byciem jurorem.
Wojtek Łozowski opowiedział o swojej przygodzie z klockami LEGO oraz ogromnej chęci podróży przez baśniowe światy jakie wyczarują dla niego uczestnicy LEGO Masters.

Jestem bardzo zadowolony, bo jest to program zupełnie inny niż wszystkie na antenie. Jest baśniowy, kolorowy, który jest oparty o wyobraźnie i fantazje uczestników. - Tak o swoich odczuciach Wojtek Łozowski, nowy juror programu LEGO Masters.

„LEGO Masters” zaprasza do swojego świata już po raz czwarty. Każdy odcinek to wyjątkowa okazja, by przekonać się jak prawdziwi pasjonaci tworzą z klocków LEGO zapierające dech w piersiach konstrukcje. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko kreatywnością, ale również cierpliwością i umiejętnościami technicznymi. To doskonała rozrywka dla małych i dużych, którzy z pasją w domowym zaciszu składają klocki LEGO w niesamowite konstrukcje.

Pierwszy odcinek 4 sezonu LEGO Masters pojawi się na antenie TVN oraz w Playerze już w sobotę 21 października o godzinie 17:30.

LEGO Masters - zobacz zwiastun 1. odcinka
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie