Kuba Wojewódzki: Czy Michał Szpak wymyśla kontrowersje, żeby się "klikały"?

Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Czy Michał Szpak wymyśla kontrowersje, żeby się "klikało"?
Wokalista i juror "Czas na Show. Drag Me Out!" będzie pierwszym gościem we wtorek 19 marca u Kuby Wojewódzkiego

Mucha, Seweryn i Szpak u Kuby Wojewódzkiego - o czym rozmowa?

Michał Szpak opowie Kubie o swojej walce o wolność i tolerancję, która jest dla niego misją. Kuba Wojewódzki, który zna Michała od czasów "X-Factora", ma jednak wątpliwości - czy Michał jest zawsze szczery w swoich kontrowersyjnych pomysłach i opiniach. Zacytował Michała: "Może sobie zrobię cycki i będę Michaliną. Czy ty jesteś serio?"

Tak, serio, miałem taką wizję, że skoro dochodzi mój wiek do czterdziestki, to chciałbym zobaczyć jak to jest w tej drugiej roli
- wyjaśnił Michał Szpak

Michał opowiedział też o swojej roli w jury:

- Uważam, że jest to bardzo potrzebne i cieszę się, że mogę złamać kolejny stereotyp w Polsce w takim właśnie wydaniu, jak program Drag Me Out, bo to jest czas na show, to jest rozrywka, która ma przynieść po prostu jakąś taką wewnętrzną radość i wszyscy mamy się przy tym uśmiechać i fajnie. Uczy tolerancji, pokazuje, że inny nie znaczy gorszy, że to jest jednak sytuacja, która jest trochę edukacyjna - powiedział.

Obok Michała Szpaka na kanapie zobaczymy Andrzeja Seweryna i Annę Muchę, czyli pozostałą dwójkę z jury "Czas na Show. Drag Me Out".

Kim jest Michał Szpak?

Wokalista i autor tekstów, zdobywca drugiego miejsca w programie talent showTVNX-Factor (2011). Zwycięzca Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem „Oczy czarne” (2013). Laureat nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, nagrody w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP i statuetki Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival 2022. Reprezentant Polski z utworem „Color of Your Life” w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016. 

Kuba Wojewódzki i Michał Szpak
Kuba Wojewódzki i Michał Szpak

Kim jest Anna Mucha?

Anna Mucha to polska aktorka znana z takich produkcji, jak: "Młode wilki ½", "M jak miłość", "Matki, żony i kochanki", "Pitbull. Nowe porządki", "Chłopaki nie płaczą", "Prosto w serce". Zwyciężczyni 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w parze z Rafałem Maserakiem. Jurorka takich programów rozrywkowych jak "You Can Dance - Po prostu tańcz". Prywatnie mama dwójki dzieci. Od marca 2024 jurorka programu "Drag Me Out. Czas Na Show" w TVN.

Anna Mucha, Andrzej Seweryn, Michał Szpak
15094795_kuba-wojewodzki-sezon-36-odcinek-3-anna-mucha-andrzej-seweryn-i-michal-szpak_ORIGINAL
Michał Szpak i Drag Queens
Andrzej Seweryn, Michał Szpak i Anna Mucha
Michał Szpak i Drag Queens
+8
Zobacz galerię

Andrzej Seweryn w "Czas na Show. Drag Me Out"

Aktor teatralny i filmowy, reżyser teatralny, od 2011 dyrektor naczelny Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. W 1980 wyjechał do Francji, gdzie pozostał w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu wojennego. Został aktorem teatrów francuskich i kinowych produkcji filmowych. Zaangażowany – jako trzeci cudzoziemiec w historii teatru francuskiego – do jednego z najbardziej prestiżowych teatrów na świecie Comédie-Française (1993). W 2006 zadebiutował jako reżyser filmowy swoim obrazem Kto nigdy nie żył… z Michałem Żebrowskim w roli głównej. Na stałe do Polski powrócił w 2010 i zamieszkał w Warszawie. Zachwycił główną rolą w serialu "Królowa", w którym wcielił się w drag queen.

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości