Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz
Przed karnymi Wojtek Szczęsny poszedł sobie zapalić?
Źródło: TVN
We wtorek 23 kwietnia o godz. 22.40 gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli: pochodząca z gdańskiej Zaspy stand-uperka Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz! Obejrzyjcie najciekawsze fragmenty!

Czy Michał Probierz jest sceptykiem? A może optymistą? Dlaczego Wiolka często porusza temat menstruacji na scenie? Jaki ma stosunek do mężczyzn? Wszystkiego dowiecie się oglądając fragmenty najnowszego odcinka programu "Kuba Wojewódzki".

 (...) Interesuje mnie tylko zwycięstwo w każdym meczu (...)  Na pewno nie zrobię czegoś takiego, że będę pompował balon nie wiadomo jak. (...) Bez obaw każdego przeciwnika chcemy ograć. Dla nas najważniejsze jest tylko, żeby nie było urazów. (...)
Michał Probierz

Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Źródło: TVN
Dlaczego Wiolka porusza temat menstruacji?
Dlaczego Wiolka porusza temat menstruacji?
Mama zaniedbała Wiolkę? A Wojewódzki jest brzydki jak skurcz menstruacyjny?
Mama zaniedbała Wiolkę? A Wojewódzki jest brzydki jak skurcz menstruacyjny?
Wiolka Walaszczyk jest trochę mężczyzną?
Wiolka Walaszczyk jest trochę mężczyzną?
"Robert Lewandowski albo jest wielki albo się kończy"
"Robert Lewandowski albo jest wielki albo się kończy"
Przed karnymi Wojtek Szczęsny poszedł sobie zapalić?
Przed karnymi Wojtek Szczęsny poszedł sobie zapalić?
Michał Probierz: "Interesuje mnie tylko zwycięstwo"
Michał Probierz: "Interesuje mnie tylko zwycięstwo"
Czy Michał Pobierz jest sceptykiem?
Czy Michał Pobierz jest sceptykiem?

Michał Probierz u Kuby Wojewódzkiego!

Michał Probierz - trener i piłkarz - występował na pozycji pomocnika lub obrońcy. Od 2023 selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Prywatnie lubi czytać książki i grać w golfa. Kadrę przejął we wrześniu 2023 roku. W eliminacjach pokonał Wyspy Owcze, zremisował z Mołdawią i Czechami, a reprezentacja o awans do Euro 2024 musiała walczyć w barażach. W dodatkowych meczach nasi reprezentanci rozprawili się z Estonią, a w finale pokonali Walię po serii rzutów karnych. Na mistrzostwach Europy w grupie zagramy z Holandią, Austrią i Francją.

Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz!
Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz
Michał Probierz!
Michał Probierz
Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz
+12
Zobacz galerię

Kim jest Wiola Walaszczyk?

Wiolka Walaszczyk - pochodząca z gdańskiej Zaspy stand-uperka, improwizatorka i wulkan. Nie posiada barier w kwestii podejmowanych na scenie tematów. Prowadzi także swój kanał na YouTubie, gdzie publikuje najlepsze skecze. Jedna z najbardziej lubianych polskich stand-uperek, improwizatorek i twórczyń komediowych. Niezwykle szybko udało się jej zyskać rozpoznawalność w świecie stand-upu.

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Oglądaj program "Kuba Wojewódzki" w Player.pl!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości