Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković
Klaudia El Dursi chce mieć trzecie dziecko?
We wtorek 16 kwietnia z pytaniami Kuby Wojewódzkiego zmierzyli się -Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković. Nie mogło zabraknąć także gościa specjalnego - uczestnika I edycji programu "Big Brother" - Gulczasa! Zobaczcie skrót odcinka.

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego. Najlepsze momenty odcinka!

Jak to określił Kuba Wojewódzki było to "wyjątkowe spotkanie, trochę sentymentalne"! Którego gośćmi byli - uczestnik pierwszej edycji reality show "Big Brother" - Klaudiusz Ševković oraz prowadząca program "Hotel Paradise" - Klaudia El Dursi. Jesteście ciekawi, o czym rozmawiali? Obejrzyjcie najlepsze fragmenty programu "Kuba Wojewódzki"!

Przy jakich projektach pracuje Klaudia El Dursi?

Przypomnijmy, jeszcze przed pojawieniem się w "Top Model" i poprowadzeniem programu "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi została Miss Fitness Poland. Obecnie prowadzi wspomniany reality show emitowany na antenie TVN7.

Czy Klaudia El Dursi żyje z dnia na dzień? Jak odpowiedziała na pytanie Kuby Wojewódzkiego?

Bardzo. Bardzo z dnia na dzień, absolutnie nie planuję, nie nastawiam się.  I uważam taką fajną cechę i bardzo ją, tę cechę w sobie cenię, że zawsze jest dobrze.  W sensie ja jestem super happy, jestem spełniona, zadowolona. (...) Nie mam czegoś takiego, że pre do góry ciągle mi mało.  Dla mnie zawsze przede wszystkim będę matką. 
Klaudia El Dursi

Czym obecnie zajmuje się Klaudiusz Ševković? Uczestnik pierwszej edycji reality show "Big Brother"?

Przypomnijmy, Klaudiusz Ševković zagrał w filmie "Big Brothera: Gulczas, a jak myślisz...", prowadził także własny program kulinarny. W 2004 wziął udział w programie "Bar 4 – Złoto dla Zuchwałych". Angażuje się w politykę, aktywny sportowo. Jak wyznał w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego - został mistrzem świata w golfie amatorskim.

Klaudiusz Ševković podczas wywiadu wrócił także do wspomnień z dzieciństwa.

Słuchaj, najpierw poszedłem do Dzieci Maryi.  Ale ja wtedy też jeszcze byłem dzieckiem.  Ale powiedziano nam, że ładniejsze dziewczyny jednak są w oazie.  I poszliśmy z kumplem do tej oazy i ludzie mieli rację.  Bo tam było 50 ładnych dziewczyn.  Grały na gitarach, śpiewały.  A my byliśmy takimi liskami w kurniku. 
Klaudiusz Ševković

Jeśli nie oglądałeś jeszcze najnowszego odcinka programu "Kuby Wojewódzkiego", możesz go już teraz zobaczyć w Player.pl!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego" - Zobacz najlepsze momenty

Klaudiusz Ševković należał do oazy?
Klaudiusz Ševković należał do oazy?
Co słychać u Gulczasa?
Co słychać u Gulczasa?
Czym obecnie zajmuje się Gulczas?
Czym obecnie zajmuje się Gulczas?
Klaudia El Dursi chce mieć trzecie dziecko?
Klaudia El Dursi chce mieć trzecie dziecko?
Klaudia El Dursi dostaje od fanów zdjęcia przyrodzenia?
Klaudia El Dursi dostaje od fanów zdjęcia przyrodzenia?
Dlaczego Klaudia El Dursi nie zagrała w filmie Blanki Lipińskiej?
Dlaczego Klaudia El Dursi nie zagrała w filmie Blanki Lipińskiej?
Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković
Image_1024 - 2024-04-15T105359
Image_1024 - 2024-04-15T105357
Image_1024 - 2024-04-15T105350
Image_1024 - 2024-04-15T105353
+8
Zobacz galerię

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Zobacz też:

Autor: Magda Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości