Nagrała dwie płyty "bo jest znana". Julia Żugaj szczerze o karierze wokalnej

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki: Julia Żugaj nagrała dwie płyty i przyznaje, że jej umiejetności wokalne nie są na wysokim poziomie
We wtorek 7 maja a o godz. 22.40 gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą: Julia Żugaj i Michał Czarnecki. Zobaczcie przedpremierowy fragment odcinka!

Jakie plany na dalszą karierę ma Julia Żugaj? Co ma do powiedzenia na temat swojej książki i płyt? Co, według Michała Czarneckiego znaczy, że ktoś jest wklęsły i wypukły? Jak aktor poznał swoją żonę? Odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania poznacie w 10. odcinku programu "Kuba Wojewódzki"!

Julia Żugaj i Michał Czerneck gośćmi "Kuby Wojewódzkiego"!

We wtorek u mnie aktor który powoli zastępuje Cezarego Pazurę czyli Michał Czarnecki oraz dziewczyna która bardzo szybko zastąpiła niektórym telewizję
Napisał na swoim oficjalnym profilu Kuba Wojewódzki

Michał Czarnecki u Kuby Wojewódzkiego!

Michał Czernecki - aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Pochodzi z Sosnowca, szerokiej publiczności znany m.in. z filmów "Wałęsa. Człowiek z nadziei "(2013), "Planeta singli "(2016) "Podatek od miłości "(2018) czy seriali TVN "Motyw" (2019) i "Skazana". To była jego druga wizyta u Kuby Wojewódzkiego.

Julia Żugaj u Kuby Wojewódzkiego!

Julia Żugaj - polska influencerka i piosenkarka. Ma na swoim koncie minialbumy - "Miłostki (2022), za który otrzymała status złotej płyty oraz "Świąteczne harmonie" (2023).

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Oglądaj program "Kuba Wojewódzki" w Player.pl!

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości