Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Jerzy Kryszak i Tomasz Organek zagoszczą we wtorkowym odcinku!

Zapraszamy na kolejny, niezwykle interesujący odcinek programu "Kuba Wojewódzki"! Tym razem, na kanapie u znanego prowadzącego zasiądą dwie wyjątkowe postaci polskiego show biznesu - legenda kabaretu, Jerzy Kryszak oraz znany polski muzyk, Tomasz Organek. Premierowa emisja odcinka odbędzie się we wtorek o godzinie 22:40 w TVN, a po emisji, cały odcinek będzie można obejrzeć w serwisie Player.pl.

Jerzy Kryszak to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim świecie kabaretu, satyry i aktorstwa. Z kolei Tomasz Organek to muzyk, który dzięki swojej wyjątkowej twórczości zyskał dużą popularność wśród słuchaczy.

W nadchodzącym odcinku "Kuba Wojewódzki" zapowiada wiele interesujących rozmów, zabawnych anegdot i ciekawych wypowiedzi gości. Nie przegap premierowej emisji we wtorek o 22:40 w TVN i zobacz, co ciekawego przygotował dla swoich widzów Kuba Wojewódzki. A jeśli nie zdążysz, koniecznie zajrzyj na Player.pl i obejrzyj odcinek i jego część dalszą w dogodnym dla siebie czasie.

Pozostałe wiadomości