Kuba Wojewódzki: Tylko u nas takie gwiazdy śpiewają i grają na żywo. Zobacz wszystkie występy sezonu!

Kuba Wojewódzki: To był sezon pełen muzyki. Zobacz występy gości!
Ewa Farna, Daria Zawiałow, Maciej Maleńczuk czy Tede - goście Kuby Wojewódzkiego w tym sezonie popisywali się talentami!

Każdy gość Kuby Wojewódzkiego, który zawodowo jest bardziej lub mniej związany z muzyką, został poproszony o próbkę swoich umiejętności w studiu. Dzięki temu usłyszeliśmy, jak Janusz Józefowicz gra na akordeonie, jak Tede śpiewa ballady, jak Maciej Maleńczuk wyobraża sobie swój duet z... Zenkiem Martyniukiem.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie najlepszych muzycznych występów z tego sezonu "Kuby Wojewódzkiego"!

Oglądaj cały sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej było i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powrócił uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabrakło idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!