Zobacz najlepsze momenty odcinka z Anetą Glam i Sebastianem Fabijańskim u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki, Aneta Glam, Sebastian Fabijański
Aneta Glam i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego. Zobacz najlepsze momenty odcinka
Aneta Glam i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego. Zobacz najlepsze momenty odcinka
Kuba Wojewódzki: Co się stało z pieniędzmi Fabijańskiego?
Kuba Wojewódzki: Co się stało z pieniędzmi Fabijańskiego?
We wtorek 2 kwietnia Aneta Glam i Sebastian Fabijański zmierzyli się pytaniami Kuby Wojewódzkiego. Zobacz skrót odcinka!

Aneta Glam i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego. Najlepsze momenty odcinka

Aneta Glam, która dziś mieszka w luksusach w Miami, jako dziecko wychowywała się na wsi i poznała, czym jest prawdziwa bieda. Kuba Wojewódzki poprosił ją o radę dla młodych dziewczyn, które chcą się wyrwać z podobnych warunków. Gwiazda przyznała też, że radzi młodym dziewczynom skupienie się na życiu wewnętrznym i że sama żałuje jedynej operacji plastycznej, której się poddała. Aneta Glam powiększyła sobie biust.

Aneta Glam, Sebastian Fabijański
Aneta Glam, Sebastian Fabijański

Gospodarz zapytał też Fabijańskiego, co się stało z 2 milionami, które aktor zarobił na walkach. Fabijański od razu zdementował, mówiąc, że nie zarobił takich pieniędzy, a za ostatnie walki poprosił o wypłatę niższą niż 700 tysięcy złotych. Dodał też:

- Najgorsze jest to, że ja nie wiem. Nie wiem na co wydałem te pieniądze! Dla mnie to był trochę happening, szaleństwo. Docelowo oktagon to był teatr - powiedział Fabijański.

Anna Markowska jako Wodzianka u Wojewódzkiego

Wielką niespodzianką był powrót słynnej Wodzianki. W tym odcinku w jej roli pojawiła się Ania Markowska, modelka, prywatnie związana z gospodarzem talk-show.

240402_kuba_wojewodzki_odc5_www_5
Kuba Wojewódzki: Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jako Wodzianka!
Aneta Glam i Sebastian Fabijański
Kuba Wojewódzki, Aneta Glam, Sebastian Fabijański
Kuba Wojewódzki, Aneta Glam, Sebastian Fabijański
Kuba Wojewódzki, Sebastian Fabijański
Kuba Wojewódzki, Aneta Glam, Sebastian Fabijański
+4
Zobacz galerię

Aneta Glam - kim jest?

Aneta Glam to influencerka, która szturmem podbija świat telewizji. Pochodząca z województwa opolskiego Aneta dorastała w niełatwych warunkach. Doświadczenia z dzieciństwa i młodości ukształtowały jej silny charakter i determinację. Próbowała swoich sił w modelingu, ale szybko zrozumiała, że to nie jest jej droga. Przełomowym momentem w życiu Anety Glam stało się spotkanie z George'em Wallnerem, odnoszącym sukcesy biznesmenem. Para zamieszkała na Florydzie, gdzie Aneta rozwinęła swoje zamiłowanie do mody i luksusu.

Żony Miami: Aneta pichci dla George'a ze swoją mamą!
Żony Miami: Aneta pichci dla George'a ze swoją mamą!
Aneta Glam-Kurp kocha uszczęśliwiać George'a, a czy jest lepszy sposób na podbicie serca mężczyzny niż domowa, własnoręcznie ugotowana kolacja w towarzystwie teściowej? Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN7!

Udział w programie "Żony Miami" uczynił Anetę rozpoznawalną postacią. Ostatnio mieliśmy również okazje oglądać ją w programie "Królowa przetrwania", gdzie wykazała się niezwykłą wytrzymałością i hartem ducha. Widzowie pokochali ją za szczerość i talent do wywoływania dram. 

Królowa Przetrwania: Aneta Glam odpada tuż przed finałem

Sebastian Fabijański - kim jest?

Sebastian Fabijański to polski aktor, raper i artysta. Ukończył PWST w Warszawie. Rozgłos przyniosły mu występy w serialach "Tancerze" i "Misja Afganistan". Na dużym ekranie debiutował w 2014 roku w wyreżyserowanym przez Michała Otłowskiego kryminale "Jeziorak". Ta rola przyniosła mu nagrodę za najlepszy debiut aktorski na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Rolą przystojnego piłkarza Staszka Boruckiego w nakręconym w 2016 roku musicalu "#Wszystko gra" zwrócił na siebie uwagę żeńskiej części widowni. Stworzył silną i charakterystyczną postać Cukra w filmie Patryka Vegi ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety"). Kontynuował swoją współpracę z tym reżyserem i pojawił się jeszcze w "Botoksie". W "Kamerdynerze" Filipa Bajona pokazał swoją romantyczną naturę.

Sebastian Fabijański poświęcił się również muzyce, pokazując swoją fascynację hip-hopem. Album Primityw ukazał się 19 czerwca 2020 nakładem Asfalt Records. Wziął również udział w walce freak fight.

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Przeczytaj także:

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości