Kobieta na krańcu świata

Odcinki

W 11. sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” Martyna Wojciechowska odwiedziła 7 krajów na 4 kontynentach. Chociaż wiele osób myśli, że niestrudzona podróżniczka była już wszędzie i nic nie jest w stanie jej zaskoczyć, Martyna wciąż odkrywa nowe i dzieli się tym z widzami!

Nie piszą SMS-ów, a internet mają koszerny, kontrolowany przez specjalne firmy. Nie mają i nie pochwalają telewizji. Kobiety i mężczyźni modlą się i bawią osobno, a w niektórych dzielnicach mają obowiązek chodzenia po dwóch różnych stronach ulicy.

W wodach południowoafrykańskich pływa najwięcej gatunków rekinów na świecie, łącznie ponad 200. Wśród nich są również te, uznane za najgroźniejsze dla człowieka. W 2018 roku na skutek ataku drapieżnika zginęły 4 osoby. W tym samym czasie ludzie zabili aż 150 milionów rekinów!!

Każda z podróży, w którą wyrusza Martyna Wojciechowska jest niezwykła, a wszystkie poznane kobiety – wyjątkowe. Tym razem niestrudzona podróżniczka zrealizowała prawdziwie CZADowy odcinek programu „Kobieta na krańcu świata”!