W tym sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” zapraszam też na odcinek specjalny, w którym pokażemy inspirujących… mężczyzn na krańcach świata! Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać startu programu! Ta seria to dla mnie wyjątkowa lekcja pokory, miłości i godności. Mam nadzieję, że będziecie ze mną od 3 września. I kolejny raz wybierzecie się niezwykłą podróż na krańce świata, żeby wrócić z niej z przekonaniem i wiarą w to, że tak naprawdę nas, ludzi, więcej łączy, niż kiedykolwiek różniło. Do zobaczenia!
Program „Kobieta na krańcu świata” wraca po przerwie na antenę. Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska wraz z ekipą podróżowała na krańce świata w poszukiwaniu kobiet, które inspirują, opowiadają o tym, co dziś jest najważniejsze i najbardziej aktualne. Na realizację niektórych z tematów prowadząca czekała wiele lat, ale w życiu na dobre rzeczy warto czekać...
Zobaczcie zwiastun najnowszego sezonu programu z Martyną Wojciechowską, który ruszy już 3 września na antenie TVN!
Czy Martyna Wojciechowska dołączyła do grupy prowadzących TVN Turbo? Odpowiedź w materiale wideo.
Momentami to była jazda bez trzymanki! Zobaczcie podsumowanie finałowego odcinka 13 sezonu programu "Kobieta na krańcu świata"!
Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji! Wielki finał już dziś o 11.30 w TVN!
Dużo się działo za kulisami! Straty – utopiony mikrofon, rozwalona opona i dron na drzewie, ale zyski... zysków nikt nie przebije!
W tym niepewnym, pandemicznym czasie, postanowiła pokazać widzom poruszające historie, które dają nadzieję, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach można zdziałać cuda. Tak powstała niezwykła seria opowieści z Dubaju, Gruzji, Kenii, Malawi, Egiptu i Rumunii! Obejrzyjcie zwiastun odcinka!
Życie Egipcjanek ciągle zależy przede wszystkim od ich powiązań rodzinnych, od tego czy są córkami, żonami, czy matkami. Pracuje jedynie co piąta, zarabiając średnio trzy razy mniej niż mężczyźni.
Światowe Forum Ekonomiczne co roku publikuje Global Gender Gap Report, czyli raport na temat równości płci na świecie. W 2021 Egipt zajął w nim niechlubne 129. miejsce na 156 krajów! Życie Egipcjanek ciągle zależy przede wszystkim od ich powiązań rodzinnych, od tego czy są córkami, żonami, czy matkami. Pracuje jedynie co piąta, zarabiając średnio trzy razy mniej niż mężczyźni.
Będziecie zaskoczeni! Obejrzyjcie zwiastun najnowszego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"! Emisja już w niedzielę o godz. 11.30 w TVN!
Do Kenii Martyna pojechała poznać niezwykłego człowieka: artystkę, która śpiewa, nagrywa teledyski, projektuje ubrania i … głosi tolerancję wobec wszystkich ludzi. Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!
Do Kenii Martyna pojechała poznać niezwykłego człowieka: artystkę, która śpiewa, nagrywa teledyski, projektuje ubrania i … głosi tolerancję wobec wszystkich ludzi. Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!
Zobaczcie fragment najnowszego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata" przed premierą w telewizji!
Kenia – 55 milionowa republika w Afryce Wschodniej. Zamieszkuje ją ponad 40 różnych plemion, władających łącznie prawie 70 językami. W tej niezwykłej mozaice kultury i wierzeń, nie wszyscy są jednak akceptowani, a za inność można stracić życie.
Osobista historia zainspirowała Mariam do założenia sieci klinik, które pomagają parom (również homoseksualnym) zostać rodzicami. Zobaczcie wideo!
Zobaczcie podsumowanie odcinka z Gruzji! Tego nie można przegapić.
Zobaczcie fragment najnowszego odcinka trzynastego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata! Wideo!
W Gruzji podział ról na kobiece i męskie jest wyraźnie zarysowany. Kobiety mają dbać o dom i rodzić dzieci, praca i sukces zawodowy to domena mężczyzn. Na Kaukazie najważniejsza jest bowiem rodzina, a bezpłodność stanowi temat tabu. Bezdzietność staje się więc powodem do wstydu, a winą zwykle obarcza się kobietę.
Wódz Teresa Kachindamoto przyszła na świat w plemiennej rodzinie królewskiej, stojącej na czele prawie milionowej społeczności. Zobaczcie podsumowanie najnowszego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"! Wideo.
Malawi - niewielki kraj w Afryce Wschodniej, ze stolicą w Lilongwe. Żeby tu dotrzeć z Europy trzeba spędzić 30 godzin w trzech różnych samolotach, a następnie kilka godzin w aucie, jadącym w głąb kraju. To tu w dystrykcie Dedza mieszka i urzęduje Theresa Kachindamoto, która w Malawi nazywana jest „Terminatorem”.