Kobieta na krańcu świata: Zwiastun najnowszego sezonu!

Kobieta na krańcu świata: Mamy zwiastun najnowszego sezonu!
Źródło: x-news
Zobaczcie zwiastun najnowszego sezonu programu z Martyną Wojciechowską, który ruszy już 3 września na antenie TVN!

Startuje najnowszy sezon programu "Kobieta na krańcu świata"!

Już w niedzielę, 3 września na antenie TVN o godz. 11 .30 zadebiutuje najnowszy sezon programu "Kobieta na krańcu świata"! A już teraz, specjalnie dla Was publikujemy zwiastun tego sezonu! Będzie się działo - nowe wyprawy Martyny Wojciechowskiej, niezapomniane spotkania i poruszające opowieści. Obejrzyjcie już teraz!

Kobieta na krańcu świata już we wrześniu w TVN!

Oglądaj wszystkie sezony programu "Kobieta na krańcu świata" w Player.pl!

Zobacz też:

Kobieta na krańcu świata: Martyna ratuje utopiony mikroport!
Dla Martyny trzynasty sezon to podróż sentymentalna, bowiem jedna z jej bohaterek – Raha Moharrak z Dubaju, podobnie jak Martyna sięgnęła po … Koronę Ziemi. Podczas pobytu na tamtejszej pustyni, Martyna spotkała również kolegów z rajdu Dakar - Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora! Panowie zaprosili produkcję na krótką przejażdżkę po wydmach, ekipa była zachwycona!
Martyna Wojciechowska w roli praczki?!
12. sezon programu „Kobieta na Krańcu Świata” był wyjątkowy pod wieloma względami. Padł klaps na planie setnego, jubileuszowego odcinka, po raz pierwszy zrealizowanego w Polsce. Ale był to również sezon najtrudniejszy w historii. Pandemia zatrzymała Martynę na cztery miesiące w kraju a kontynuacja zdjęć stanęła pod znakiem zapytania. Ale jak się okazuje dla tej ekipy, jak i dla bohaterek Martyny niemożliwe nie istnieje! Zobaczcie materiał dodatkowy do odcinka!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości