Kobieta na krańcu świata: Utopiony mikrofon, rozwalona opona i dron na drzewie!

W tym niepewnym, pandemicznym czasie, postanowiła pokazać widzom poruszające historie, które dają nadzieję, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach można zdziałać cuda. Tak powstała niezwykła seria opowieści z Dubaju, Gruzji, Kenii, Malawi, Egiptu i Rumunii! Obejrzyjcie zwiastun odcinka!

Mimo obostrzeń, trudności w podróżowaniu i mogłoby się wydawać, pechowej, trzynastej serii, Martyna Wojciechowska po raz kolejny dotarła na „krańce świata” i poznała niesamowite, inspirujące kobiety! W tym niepewnym, pandemicznym czasie, postanowiła pokazać widzom poruszające historie, które dają nadzieję, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach można zdziałać cuda. Tak powstała niezwykła seria opowieści z Dubaju, Gruzji, Kenii, Malawi, Egiptu i Rumunii! Zapraszamy za kulisy trzynastej serii programu!

Siódmy odcinek „Kobiety na krańcu świata" już w niedzielę, 12 grudnia, o godz. 11:30 w TVN!Dla Martyny trzynasty sezon to podróż sentymentalna, bowiem jedna z jej bohaterek – Raha Moharrak z Dubaju, podobnie jak Martyna sięgnęła po … Koronę Ziemi. Podczas pobytu na tamtejszej pustyni, Martyna spotkała również kolegów z rajdu Dakar - Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora! Panowie zaprosili produkcję na krótką przejażdżkę po wydmach, ekipa była zachwycona!

Natomiast w Kenii prowadząca wzięła udział w... realizacji teledysku do utworu gospel Apostol Darlan Rukish. To była niesamowita przygoda i pierwsze muzyczne video w historii programu!To jednak nie wszystkie zakulisowe sekrety. Podczas nagrań w Malawi, Martyna nie zjadła pieczonej myszy, choć to jedna z lokalnych potraw, a w Egipcie, gdy humorzasty tłumacz wyszedł i trzasnął drzwiami, kontynuowała rozmowę przez translator w telefonie. W Gruzji zaznała i dzielnie zniosła słynną lokalną gościnność. I tak dobrze poczuła się w tym kaukaskim kraju, ze już kilka miesięcy później wylądowała w Tbilisi prywatnie...

Dużo się działo za kulisami! Straty – utopiony mikrofon, rozwalona opona i dron na drzewie, ale zyski... zysków nikt nie przebije!

OGLĄDAJ PROGRAM W PLAYER.PL>

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska w roli praczki?!

Kobieta na krańcu świata: Poznajcie naszą ekipę!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!