Znamy finałową parę Hotelu Paradise. Sprawdź, kto to

Hotel Paradise 8: Przepustka do tygodnia finałowego!
Podczas podwójnej randki Ady z Bartkiem oraz Emi z Jankiem, uczestnicy natknęli się na tajemniczą skrzynkę. To, co było w środku, zagwarantowało jednej z par awans do finałowego tygodnia.

Tajemniczy złoty motyl

W poprzednim odcinku, na skutek głosowania mieszkańców Hotelu, zostały wyłonione dwie pary, które udały się na romantyczną randkę. Byli to Bartek z Adą i Janek z Emilką. Po klimatycznym rejsie łódką udali się na spacer, podczas którego odnaleźli tajemniczą skrzynię. Po jej otwarciu, ich oczom ukazał się złoty motylek, gwarantujący jednej z par awans do finału. Randkowicze do końca spotkania mieli za zadanie zdecydować, kto wejdzie w jego posiadanie. Jeżeli ta decyzja nie zostałaby jednoznacznie podjęta, motyl przepadał. Rozpoczęły się negocjacje.

Dla wszystkich bezpieczeństwa będzie lepiej, jakbyśmy to z Emi wzięli
- stwierdził Janek.
Skromnie powiedziawszy, uważam, że w nas są jakieś tam większe uczucia
- odpowiedziała mu Ada.

Emilka poparła zdanie Ady, twierdząc, że to w niej i Bartku dostrzega kwitnące uczucie. Parom w końcu udało się dojść do kompromisu. Emilka obiecała Jankowi, że wybierze go na Rajskim Rozdaniu i odwrotnie. Co więcej, ustalili również, że jeśli coś pójdzie nie po ich myśli, zamienią się parami - Janek podejdzie do Ady a Emi do Bartka. Tym sposobem, to właśnie Bartek i Ada awansowali do finałowego tygodnia.

Aktualne pary i sytuacja w Hotelu

Ada i Bartek

Agnieszka i Jędrzej

Natalia i Michał

Emilka i Janek

Ola i Kacper

Oskar jest singlem

Uczestnicy wzięli udział w ostatniej Pandorze przed tygodniem finałowym. Na najbliższym Rajskim Rozdaniu jeden z mężczyzn zostanie wyeliminowany. Jedyna bezpieczna para to Bartek i Ada - posiadacze złotego motyla. Reszta będzie musiała zawalczyć o dalszy udział w programie.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości