Najważniejsza Pandora w Hotelu Paradise! Mocno namiesza przed finałowym tygodniem?

Hotel Paradise 8: Pandora
Finał zbliża się wielkimi krokami. Przed uczestnikami najważniejsza Pandora w programie. To ona da im pogląd na to, jakie decyzje zamierzają podjąć. Czy Hotel i jego mieszkańców czeka rewolucja?

Emilka i Janek wzbudzili największą ciekawość

Puszkę Pandory otworzyło pytanie do Oskara odnośnie tego, z kim wyobraża sobie stworzyć parę. Mężczyzna odpowiedział, że wyłącznie z Emilką. Temat wyboru dziewczyny wydawał się być najczęściej poruszanym tematem w pytaniach. Z jednej strony Emilka obiecała podczas podwójnej randki, że to właśnie z Jankiem stworzy parę w finałowym tygodniu, z drugiej zaś miała coraz większe wątpliwości, co do chłopaka. Emi dostała pytanie, kogo zamierza wybrać na Rajskim Rozdaniu.

Jeszcze myślę na ten temat. Powiedziałam, że chcę zostać z Jankiem w parze, ale muszę to jeszcze srogo przemyśleć
- stwierdziła Emilka.

Janek również został postawiony w trudnej sytuacji. Zapytano go, czy zauważył, że irytuje mieszkańców Hotelu swoim zachowaniem.

Nie jestem zupą pomidorową, nie musi mnie lubić każdy
odpowiedział.
Hotel Paradise 8: Pandora. Bartek i Ada

Puszka Pandory

Podczas Pandory Bartek z Adą wyjaśnili, jaka sytuacja jest między nimi. Dziewczyna zadeklarowała, że na ostatnim Rajskim Rozdaniu wybrała Oskara, ponieważ chciała pokazać Bartkowi swoje granice. Oboje zapewnili jednak, że wszystko ze sobą przedyskutowali i wzajemnie się przeprosili.

Agnieszka zapytana o to, czy wyobraża sobie zmienić parę na Michała, powiedziała w żartach, że tylko jeśli będzie zamiana par. Podkreśliła jednak przywiązanie do Jędruli i chęć towarzyszenia mu jako partnerka w finałowym tygodniu.

Ola upewniła mieszkańców w swoich zamiarach, co do Kacpra. Potwierdziła, że ich stosunki świetnie się układają i "płyną". Ponadto nie chciałaby wymieniać swojego partnera, a w finale na pewno nie rzuciłaby kulą. Na każdej Pandorze, Ola zbiera wiele pytań o swoje zachowanie co do reszty uczestników, tym razem zapytano ją czy jest świadoma, że każdy wie o jej plotkowaniu.

No nie wiem, jakby, najlepiej to jest usiąść w pokoju i z nikim nie rozmawiać. Przecież nikt z was o nikim nie rozmawia, prawda? I to też jest widoczne
odpowiedziała Ola.

Oglądajcie nowe odcinki od poniedziałku do czwartku w TVN7 i player.pl

Hotel Paradise 8: Pandora. Pytanie do Oli.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości