Maraton zazdrości w "Hotelu Paradise". Czym Dominika podpadła Natalii?

Czy Oskar i Natalia stworzą parę?
Przybycie trzech nowych uczestników wywróciło życie mieszkańców Hotelu o 180 stopni. Lawina konfliktów i sceny zazdrości ogarnęły egzotyczny raj.

Hotel Paradise. Kryzys w relacji Dominiki i Natalii

Po zmianach, jakie zaszły w Hotelu, relacje jego mieszkańców stały się bardzo napięte. Wszyscy pogrążyli się w konfliktach i wydaje się, że żadna para nie może być siebie pewna na kolejnym Rajskim Rozdaniu. Kryzys przeżywa także na pozór silna przyjaźń Dominiki i Natalii. Dominika jest zła na przyjaciółkę i obawia się, że ta flirtuje z Oskarem.

Gdyby nie Michał, to Oskar podbijałby do Nati
- przyznaje Dominika.

Dziewczyna zarzuca swojemu partnerowi, że ten nie stara się wystarczająco w relacji. Co więcej, oberwało się Natalii, ponieważ spędza ona z Oskarem sporo czasu, rzekomo zaniedbując tym samym kontakty z Michałem.

Ja rozmawiam z Michałem, na przykład wieczorami przed snem dużo z nim rozmawiam. Sama widzisz, że on nie leży cały czas w miejscu, tak jak Oskar, tylko cały czas coś robi
tłumaczy Natalia.

Wyjaśnienia dziewczyny nie są jednak wystarczające dla Dominiki, która obraża się na Natalię i nie chce słuchać jej tłumaczeń.

Domi boli to, że Oskar może coś do mnie czuć. Jak hipokrytka się zachowuje
wyznaje Natalia.

Kłótni ciąg dalszy...

Lawina konfliktów w "Hotelu Paradise"

W Hotelu stale narasta niepokój. Kolejne Rajskie Rozdanie zapowiada się dla wszystkich niezwykle stresująco. Mieszkańcy szukają sposobu na to, by jak najdłużej przetrwać w programie, ale ciągle natrafiają na przeciwności losu. Natalia obawia się o to, że straci Michała, który jej zdaniem spędza zbyt wiele czasu z nowoprzybyłą Kasią.

Oni praktycznie cały czas ze sobą rozmawiają i walą do siebie takie podkrętki
- mówi Natalia.

Nie tylko dla Natalii Kasia stanowi zagrożenie - także Ola wydaje się mieć problem, ponieważ jej partner wpadł w oko nowej uczestniczce. Dziewczyna jednak ma nadzieję, że Kasia rzeczywiście skupia swoją uwagę bardziej na Michale niż na Kacprze.

Relacja Ady i Bartka po raz kolejny zostaje zachwiana. Tym razem Bartek obraża się na Adę i nie wychodzi z pokoju na skutek zazdrości wobec jej kontaktów z innymi mieszkańcami Hotelu, szczególnie z Oskarem i Jankiem.

Mojego partnera hotelowego boli głowa i ma focha. Nie wiem na co, ale podejrzewam, że na to, że odpowiedziałam dwa razy Jankowi, bo ja nie mogę rozmawiać z Jankiem
- żali się Ada.

Czy uczestnicy dojdą do porozumienia? I jak potoczą się ich losy na Rajskim Rozdaniu?

Oglądaj "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i w player.pl

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości