Kłótnie, intrygi i nowi uczestnicy! Podsumowanie tygodnia w "Hotelu Paradise 8"

Hotel Paradise 8. Przybywają nowi uczestnicy
Ostatni tydzień w Hotelu Paradise dostarczył widzom mnóstwo emocji. Nie obyło się bez spiskowania, płaczu i kłótni. Ksenia odpadła z gry, ale na jej miejsce przybyło aż trzech nowych hotelowiczów! Sprawdź, co wydarzyło się w programie!

Aktualne pary w Hotelu Paradise:

 • Agnieszka i Jędrek
  • Natalia i Michał
   • Ola i Kacper + Kasia
    • Dominika i Oskar + Emilia
     • Ada i Bartek + Janek

      Zawiła relacja Bartka i Ady

      Bartek mówi o swojej przeszłości. Dlaczego boi się dać szansę uczuciu?

      Związek Bartka i Ady od samego początku budził wiele emocji. Był to istny rollercoaster! Sytuacja zaczęła się jednak stabilizować, a Bartek coraz bardziej otwierał się na partnerkę. Podczas serii "szybkich randek" na rajskiej plaży spojrzeli sobie głęboko w oczy, a ich uczucia odżyły. Bartek wyznał, dlaczego tak bardzo boi się dać szansę miłości.

      Moje zachowanie dzisiaj w stosunku do dziewczyn, z którymi jestem w związku jest jakie jest, bo trafiałem na dziewczyny, które były ze mną i były też z innymi w międzyczasie, albo próbowały szukać innej opcji na boku
      - powiedział mężczyzna.

      Bartek postanowił także podzielić się trudnymi przeżyciami sprzed lat.

      Zdaję sobie sprawę, że nie jestem bananowcem i od dzieciaka muszę sobie radzić sam. W domu nie było kolorowo, bo była mega bieda. Jak dziewczyna przychodziła na chatę na noc, jak chciała się wykąpać, to ja z garnkiem, człowieku, na piec jakiś, jak patologia
      - wyznał.
      Hotel Paradise 8: Ada pierwszy raz przyznaje, że czuje coś do Bartka

      Wieczór spędzony na szczerej rozmowie zbliżył Bartka i Adę. Oboje przyznali, że coś do siebie poczuli.

      Nikogo nie zdziwiło, że Bartek i Ada sparowali się na Rajskim Rozdaniu. Ada dostała nawet pluszowego misia od partnera. To szczęście nie trwało jednak długo, ponieważ do ich pary dołączył nowy uczestnik - Janek.

      Reakcja Bartka i Ady na pojawienie się Janka

      Zauroczeni sobą Ada i Bartek będą musieli dzielić od tej chwili sypialnię z nowym mieszkańcem Hotelu. Ta informacja szczególnie nie spodobała się Bartkowi.

      Obcy gość wjeżdża mi na hotel i chce jeszcze spać ze mną i z moją partnerką? No dla mnie to jest niedopuszczalne. Ja jestem terytorialny i nie będę tutaj tolerował takich zachowań
      - stwierdził Bartek.

      Natalia w ogniu pytań

      Hotel Paradise 8 - Natalia w ogniu pytań

      Pandora w Hotelu Paradise przyniosła niespodziewany zwrot akcji! Natalia stanęła w ogniu pytań i oskarżeń ze strony pozostałych uczestników. Zarzucili jej, że obgaduje ludzi za plecami udając ich przyjaciół, a także psuje relacje innych uczestników mieszając im w głowach.

      Natalia kategorycznie nie zgodziła się z tymi zarzutami i starała się bronić swojego stanowiska. Jednakże, mocne oskarżenia podkopały jej zaufanie do części domowników, a atmosfera w Hotelu Paradise stała się napięta.

      Emocje sięgnęły zenitu, a konfrontacja doprowadziła do wylanych łez. Natalia musiała zmierzyć się z przykrymi zarzutami, a co więcej zastanawiała się, kto był autorem tych oskarżeń. Czy ktoś celowo chciał ją zdyskredytować?

      Blokada pary na Rajskim Rozdaniu

      Ola i Michał w ramach nagrody za test wiedzy ogólnej mogli zablokować dowolną parę podczas Rajskiego Rozdania. Po wielu zaciętych rozmowach Ola z Michałem doszli do porozumienia i zdecydowali się zablokować Kacpra i Ksenię.

      Blokada pary na Rajskim Rozdaniu
      Moja para i moja sytuacja w Hotelu nie jest pewna. Gdyby była, to też rozmowy z Michałem wyglądałyby inaczej. Jest mi z tym źle, ponieważ Ksenię polubiłam, jest nową uczestniczką, ale jakąś decyzję podjąć trzeba
      - powiedziała zwyciężczyni.

      Rajskie Rozdanie rozpoczęła Ola, która wbrew temu, co mówiła wcześniej, podeszła do Kacpra. Agnieszka jak zwykle wybrała Jędrka, przyznając, że zaczęła go bardziej doceniać po krótkiej rozłące. Ada stanęła u boku Bartka, Natalia Michała, a Dominika Oskara.

      Ksenia odpadła z programu

      Ksienia opuściła "Hotel Pradise"

      Ostatnią z uczestniczek na Rajskim Rozdaniu była Ksenia. Dziewczyna zdecydowała się podejść do Michała, tym samym konkurując z Natalią o miejsce w programie. Mężczyzna ostatecznie wybrał Natalię, a Ksenia musiała pożegnać się z programem. To jednak nie była jej ostatnia misja. Klaudia poprosiła ją, by dopasowała trzech nowych uczestników do uformowanych podczas Rajskiego Rozdania par.

      Gorąca niespodzianka

      Hotel Paradise 8. Przybywają nowi uczestnicy

      Hotelowicze zostali zaproszeni na tajemnicze randki. Od samego początku wiedzieli, że coś jest nie tak. Mieli rację! Podczas randek otrzymali niespodziankę w postaci nowych uczestników.

      Trzy hotelowe pary: Dominika i Oskar, Ola i Kacper oraz Ada i Bartek udali się na "ekstrawaganckie" randki. Atmosfera była jednak napięta, ponieważ wszyscy spodziewali się przybycia nowych uczestników. Do Dominiki i Oskara przyszła Emilia, która od razy nawiązała z nimi więź.

      Poczułam taką dobrą, ciepłą energię i od Dominiki, i od Oskara. No rodzice! Ale Oskar... To można by było zmienić
      - przyznała Emilia.

      Na randce Kacpra i Oli pojawiła się z kolei Kasia. Dziewczyna przyznała, że jest w Hotelu, by odnaleźć prawdziwą miłość. To wyznanie zaskoczyło hotelowiczów, którzy oznajmili, że większość osób w programie przyjechało jednak po przygodę.

      Do Bartka i Ady dołączył wspomniany wcześniej Janek. Para była mocno zniesmaczona niespodzianką. Wydawać by się mogło, że Janek nie będzie miał z nimi łatwo.

      Nowoprzybyli uczestnicy przynieśli ze sobą listy. Ich treść mocno zdziwiła mieszkańców Hotelu! Okazało się, że od tej chwili będą oni dzielić sypialnie z nowymi partnerami.

      Hotel Paradise 8, odcinek 27
      Hotel Paradise 8 - odcinek 27
      HP8 ODC 27_TVN7_CCG
      HP8 ODC 27_TVN7_CCG
      HP8 ODC 27_TVN7_CCG
      +13
      Zobacz galerię

      Jak przybycie nowych uczetsników wpłynie na relacje w Hotelu? Czy mocno namieszają? I przede wszystkim, kto padnie ofiarą zmian?!

      Oglądaj "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i w player.pl

      Autor: Iga Kugiel

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości