Ada przeprowadziła się do... Poznania. Chce być bliżej Bartka?

Hotel Paradise 8. Historia Ady i Bartka
Ada Borkowska z Hotelu Paradise zaskoczyła swoich fanów. Dziewczyna niedawno poinformowała o rozpoczęciu kariery muzycznej, a teraz przeprowadziła się do Poznania. Czy ma to jakiś związek z jej programowym partnerem?

Ada zamieszkała w Poznaniu!

Hotel Paradise 8. Co słychać u Ady i Bartka po programie? Czy są parą?

Ada zaskoczyła swoich obserwujących! Wrzuciła post na Instagram, informując o dużej życiowej zmianie, bowiem dziewczyna przeprowadziła się do Poznania. Dotychczas mieszkała w Częstochowie i nie planowała jej opuszczać. W rozmowie z serwisem tvn.pl przyznała, że gdyby wygrali z Bartkiem 8. edycję "Hotelu Paradise" miałaby pieniądze na nowy start w Poznaniu i mogliby wtedy spróbować stworzyć romantyczną relację. Programowy partner przyznał, że ze swoim charakterem musi mieć kobietę przy sobie.

Ja chciałam zmienić miejsce zamieszkania, które nie jest tak łatwo zmienić, kiedy nie masz pieniędzy na start, a tych pieniędzy na start nie mam. A jakbym wygrała to rzeczywiście moglibyśmy się nad tym zastanowić
skomentowała Ada.
Hotel Paradise 8. Ada Borkowska
Hotel Paradise 8. Ada Borkowska
Źródło: IG: borkowska_ada

Ada dodała zdjęcie na swoją relację z podpisem "pierwsze zdjęcie w naszym nowym domu" oraz emotką pieska. Czy rzeczywiście jedynym współlokatorem Ady jest jej ukochany pupil?

Ada dodała też post opatrzony słowami "Oficjalnie zaczynamy nowy etap mojego życia. Napisałam „zaczynamy” w liczbie mnogiej, bo chcę przeżyć je z Wami🤞🏽 Mam nadzieję, że będziecie ze mną jak najdłużej 🎶". Obserwatorzy dziewczyny zasypali ją pozytywnymi komentarzami:

Trzymam kciuki za nowy etap w Twoim życiu❤️
Myślałam, że „zaczynamy” bo przeprowadziłaś się do Poznania i jesteś z Bartkiem 🙄 kamień z serca, że jednak z NAMI ❤️

Dziewczyna w odpowiedzi na komentarze podkreśliła, że jedynym powodem przeprowadzki do Poznania jest to, że ma tam wytwórnię muzyczną. Jak sądzicie, czy to przypadek?! A może los połączy ją jednak z Bartkiem?

Ada rozpoczyna karierę muzyczną!

W sieci można znaleźć sporo informacji na temat przeszłości Ady. Już w programie uczestniczka prezentowała talent wokalny, a teraz okazuje się, że ma na koncie kilka coverów, to jednak nie wszystko. Ada bardzo poważnie pochodzi do budowania swojej kariery i wszystko wskazuje na to, że ma ogromne szanse na osiągnięcie sukcesu w tej dziedzinie.  Ada niedawno podzieliła się z fanami nagraniem, w którym prezentuje swój kawałek. Post zebrał ogromną ilość lajków i komentarzy:

Szacunek za wykorzystywanie zbudowanej społeczności w celu rozwijania tego, w czym naprawdę jesteś świetna
Podoba mi się 😍 a mam delikatnie ucho 😂 fajnie że pokazałaś kawałek realu bez ulepszeń. Kurde no polubiłam Cię dziewczyno ❤️ więc trzymam kciuki 

Zniecierpliwieni fani dopytują kiedy będą mogli usłyszeć utwór Ady w całości. Finalistka Hotelu Paradise zdradziła, że piosenka będzie mieć premierę już  21 czerwca, aktualnie trwają pracę nad klipem.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości