Tajemnicza rozmowa przy basenie Jędrka i Oli. Co planują na Rajskim Rozdaniu?

Hotel Paradise 8: Rozmowa Jędrka i Oli
List z zaproszeniem na ostatnią Pandorę przed finałowym tygodniem wzbudził poruszenie wśród mieszkańców Hotelu. Finał coraz bliżej, więc uczestnicy muszą poważnie przemyśleć swoje decyzje i dalsze kroki.

Mieszkańcy Hotelu otrzymali list z zaproszeniem na Pandorę. Jest ona o tyle ważna, że zweryfikuje ostatecznie, kto dokona jakiego wyboru przed finałowym tygodniem. Agnieszka od razu wiedziała, jakie pytania zamierza zadać. Natalia stwierdziła, że ta Pandora na pewno będzie mocna. Michał natomiast podszedł do sprawy nieco spokojniej, wyjaśniając, że jedyną niewiadomą co do par w finałowym tygodniu jest wybór Emilki pomiędzy Oskarem a Jankiem.

Jędrzej planuje stworzyć parę z Olą?

Od jakiegoś czasu Jędrzej dostaje wiele pytań odnośnie relacji z Olą. Mieszkańcy nie do końca ufają, że ich stosunki są czysto koleżeńskie. Tym razem Jędrek przyłączył się do Oli, leżącej nad basenem. Po krótkiej wymianie zdań zapytał, czy kobieta jest pewna, że to właśnie Kacper podejdzie do niej podczas Rajskiego Rozdania.

Wiesz co, nie wiem. Szczerze mówiąc jest mi to ryba czy wejdę do finałowego tygodnia z Oskarem czy z Kacprem. Bez różnicy, ważne, że ja jestem
stwierdziła Ola.

W odpowiedzi Jędrzej zasugerował jej, że są też inni potencjalni partnerzy. Ola z uśmiechem na ustach zapytała, czy chciałby do niej podejść, usłyszała tylko... POMIDOR.

Od kilku pandor mam pytania odnośnie relacji z Olą. Chociaż taki lekki smaczek zostawiamy zainteresowanym
powiedział Jędrzej.
Hotel Paradise 8: Czy Ola i Kacper dojdą do finału?

Ola i Kacper zwiastują odpadnięcie Jędrka i Agnieszki

Podczas kolacji Ola z Kacprem rozmawiali o dalszych planach i sytuacji w Hotelu. Doszli do wniosku, że bardzo prawdopodobnym jest odpadnięcie jednej z najmocniejszych par tuż przed finałem - Jędrka i Agi.

Jeżeli jakimś cudem Jędrula i Aga odpadną, to widzę w nas spore szanse
stwierdził Kacper
Ja też. Ku***a, czuję, że odpadną. W sensie, absolutnie im tego nie życzę, ale czuję, że odpadną
skomentowała Ola.

Para obiecała sobie także, że jeśli dojdą do ścisłego finału, nikt z nich nie rzuci kulą, a pieniędzmi podzielą się między sobą.

Jak potoczą się losy mieszkańców Hotelu? Czy uczestnicy dokonają rewolucji tuż przed finałowym tygodniem? I czy Jędrzej podejdzie tym razem do Oli? Oglądajcie nowe odcinki od poniedziałku do czwartku w TVN7 i player.pl

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości