Hotel Paradise 8. Oskar nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Hotel Paradise 8, odcinek 35
Janek i Oskar wydają się najbardziej niepewni swojej pozycji w Hotelu Paradise. Janek jest w parze z Emilką, ale ta czuje się zniechęcona jego towarzystwem. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, by to właśnie jego wybrała na Rajskim Rozdaniu?

Janek próbuje przekonać do siebie Emilkę

Na ostatnim Rajskim Rozdaniu Janek sparował się z Emilką. Ich relacja zapowiadała się początkowo bardzo obiecująco, jednak dziewczyna czuje coraz większą niechęć wobec partnera. Podczas podwójnej randki z Adą i Bartkiem, pary odnalazły złotego motyla, który gwarantował jednej z nich awans do tygodnia finałowego. Wspólnie ustalili, że przypadnie on właśnie Bartkowi i Adzie. Z kolei Emilka stwierdziła, że wybierze Janka podczas Rajskiego Rozdania i tym samym wszyscy będą bezpieczni. Dziewczyna jednak coraz bardziej waha się, jaką decyzję podjąć. Janek postanowił porozmawiać z nią o tej sytuacji.

Ja mam duże, wrażliwe serce. Ty jesteś bardzo pewny i wydajesz się iść po trupach do celu. To pokazuje, jakbyś patrzył na innych z góry. Po prostu ja bardziej wolę skromniejsze osoby, ale to nie znaczy, że to jest złe. Wydaję mi się, że tutaj pokazujesz, że ty nie akceptujesz porażki
powiedziała Emilka.

Janek przyznał się, że wielokrotnie w życiu doznał porażki i uważa, że czasami są one nawet potrzebne. Chłopak przypomniał także o układzie, który wypracowali podczas podwójnej randki. Emilka stwierdziła jednak, że inaczej rozumie ten pakt.

Kiedy ktoś z nas będzie zagrożony, no to Bartek mnie ratuje albo ja Bartka i ciebie ratuje Ada, i na odwrót
powiedziała Emilka.
Hotel Paradise 8: Czy Oskar ma szansę zostać w programie?

Oskar rozmawia z mieszkankami Hotelu

Mieszkańcy Hotelu otrzymali list, z którego wynikało, że Oskar jako singiel, dostanie szansę, by porozmawiać ze wszystkimi dziewczynami w Hotelu Paradise przed Rajskim Rozdaniem. Na pierwszy ogień poszła Emilka, która przyznała, że zastanawia się poważnie nad wyborem Oskara. Kolejna była Natalia, również doradzając, by ten wybrał Emilkę. Oskar zapytał ją, co gdyby to właśnie na jej ramieniu położył dłoń i czy widzi ze sobą kogoś innego, poza Michałem, na ścieżce lojalności.

No ciebie, ale to na takiej zasadzie, jakby Michała nie było
odpowiedziała Natalia.

Oskar i Natalia przyznali też, że gdyby nie Michał i Dominika mogliby stworzyć ciekawą parę.

Myślę, że gdybyśmy się sparowali na początku, to coś z tego mogłoby być
przyznał Oskar.

Mężczyzna porozmawiał też z Agnieszką o tym, że roważa jej wybór na Rajskim Rozdaniu w geście poddania się. Agnieszce nie spodobał się ten pomysł.

Trochę się tutaj wypłukałem emocjonalnie. W sensie, nie, że coś poczułem do Domi, ale jakby mi ktoś coś wydarł. Przez to czuję jakąś pustkę dziwną. Chciałbym wybrać ciebie, żeby pójść na odstrzał
oznajmił singiel.

Aga poradziła mu, że jeśli chce ryzykować, to powinien podejść do Natalii, bo wszyscy widzą, że mają się ku sobie. Oskar przyznał, że myślał o takiej opcji, ale jednocześnie dostrzega silną relację między Michałem a Natalią, a co więcej, to właśnie z Michałem ma najlepszy kontakt wśród męskich mieszkańców Hotelu.

Jak potoczą się losy Oskara i Janka? Czy to właśnie jeden z nich opuści program?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości