Hotel Paradise 8. Uczestnicy chcą się pozbyć Kuby? Czy to jest tajny plan?

Hotel Paradise 8: Czy Dominika zaufa Kubie?
Rajskie Rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Już jutro jeden z panów opuści rajski hotel. W gronie najbardziej zagrożonych jest Kuba i Oskar. Obaj panowie rywalizują o serce Dominiki, która wciąż nie potrafi zdecydować, czy chce iść za głosem serca, czy jednak postawić na rozsądek.  

"Hotel Paradise". Co się działo na Puszce Pandory?

Dominika zapytana podczas Puszki Pandory o możliwość stworzenia relacji romantycznej z Kubą powiedziała, że w ostatnich dniach mocno się do siebie zbliżyli i jej zdaniem istnieje szansa na relację romantyczną, ale Dominikę wciąż dręczą wątpliwości co do szczerych intencji Kuby. Nie pomogły nawet jego publiczne przeprosiny za słowa o niestabilności psychicznej. Nie bez znaczenia jest w tej sytuacji zdanie grupy na temat Kuby. Wielu mieszkańców przestrzega przed nim Dominikę. Zdaniem Natalii chłopak jest graczem i jedyne, na czym mu naprawdę zależy to utrzymanie się w programie. Podobnego zdania jest Jędrzej i Aga, którzy ocenili zachowanie Kuby jako sztuczne.

Czy Dominika pójdzie za głosem serca, czy posłucha się grupy? Z Kubą łączy ją coraz więcej i chętnie okazują sobie czułość. Oskar natomiast wydaje się bezpieczniejszym rozwiązaniem. Dominika wciąż rozpamiętuje swoje pierwsze decyzje w hotelu, kiedy związała się z Danielem i nie dała sobie szansy na romantyczny związek z Antkiem. Czy tym razem odważy się posłuchać własnych uczuć? A może grupa ma rację i Kuba wykazuje zainteresowanie dziewczyną tylko po to, by zapewnić sobie kolejny tydzień w raju?

Co jeszcze działo się w Hotelu Pardise? Bartek zaliczył wpadkę!

Hotel Paradise 8: Bartek pomylił imiona dziewczyn

Bartek dostarcza nam wielu emocji w każdym odcinku Hotelu Paradise. Tym razem zaliczył niezłą wpadkę. W trakcie rozmowy z Adą pomylił imiona i zwrócił się do niej imieniem Ola. Dziewczyna była trochę rozbawiona całą sytuacją, ale postanowiła, że tak łatwo mu nie odpuści. Para wyjątkowo nie zasnęła dziś w objęciach. Czy Ada wybaczy pomyłkę Bartkowi, a może ta sytuacja będzie miała wpływ na jutrzejsze Rajskie Rozdanie? O tym przekonamy się już 8 kwietnia o 20:00 w TVN 7 i player.pl.  

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości