Hotel Paradise All Stars: Aż dwie pary opuściły program!

Hotel Paradise All Stars - odcinek 21
Hotel Paradise All Stars: Ile wiedzą o sobie uczestnicy?
Hotel Paradise All Stars: Ile wiedzą o sobie uczestnicy?
Hotel Paradise All Stars: Test, cz. 2
Hotel Paradise All Stars: Test, cz. 2
Hotel Paradise All Stars: Test, cz. 3
Hotel Paradise All Stars: Test, cz. 3
Beztroska atmosfera w willi szybko dziś minęła. Wszystko za sprawą listu zapowiadającego pierwszą finałową konkurencję. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą Klaudii El Dursi sytuacja w hotelu stała się niezwykle dynamiczna. 

Jak dobrze znają się uczestnicy?

Klaudia w pierwszej kolejności postanowiła sprawdzić, ile uczestnicy wiedzą o sobie. Czy pary wystarczająco uważnie się słuchały? Kto zdobył najwięcej punktów, a kto poległ na najprostszym pytaniu?

Grzesiek będzie musiał się pewnie długo tłumaczyć ze swojej odpowiedzi o kolorze oczu Julii. Nie była to jednak jedyna wpadka w tej konkurencji. Luiza była przekonana, że Łukasz posiada aż 7 tatuaży, a jak wielu z Was pewnie wie, nie ma on żadnego. 

Najgorzej z zdaniem poradzili sobie Grzesiek z Julią oraz Wiktoria i Artur. Najlepiej natomiast wypadli Ania z Maurycym oraz Luiza z Łukaszem i to oni musieli zdecydować, która z przegranych par opuści program. Po krótkiej naradzie jednogłośnie uznali, że przygoda z rajem zakończy się dla Artura i Wiktorii. 

Wyścig w parach!

Hotel Paradise All Stars: Wyścig z zawiązanymi oczami!

Radość wygranych nie trwała długo, bo już po chwili musieli rywalizować w kolejnej konkurencji. Tym razem zadaniem uczestników było pokonanie toru przeszkód. Żeby nie było zbyt łatwo, jedna osoba w parze miała zasłonięte oczy, a druga mogła jedynie za pomocą słów udzielać wskazówek przy kolejnych przeszkodach. 

Pierwsi na mecie pojawili się Maurycy z Anią! Ale w tej konkurencji nie było ważne, kto wygra, liczyło się wyłącznie, żaby nie być ostatnim. 

Hotel Paradise All Stars: Kto okazał się najlepszy w tej konkurencji?

Los bywa przewrotny, jako ostatni na mecie pojawili się zwycięzcy poprzedniej konkurencji. Nie miało te jednak znaczeni i tym samym Luiza z Łukaszem musieli opuścić dziś Hotel Paradise. 

Pary, które zostały w grze o finał: 

 • Nana z Łukaszem 
  • Ania z Maurycym 
   • Grzesiek z Julią 

    Jeśli czujecie niedosyt, to więcej materiałów oraz dłuższe odcinki czekają w player.pl!

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
    Materiał promocyjny

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?