Hotel Paradise All Stars: Ujawniamy kolejną uczestniczkę wyjątkowej edycji!

Hotel Paradise 4: Najlepsze momenty Nany!
W czwartek, 25 maja rozpocznie się emisja programu Hotel Paradise All Stars. W najnowszym sezonie do programu powrócą uczestnicy poprzednich 6 edycji show! W tym wyjątkowym gronie pojawi się Nana!

Natalia „Nana” Majos

Natalia „Nana” Majos
Natalia „Nana” Majos

Nana pojawiła się w czwartej edycji programu i już od samego początku wyraziła zainteresowanie Łukaszem. Chłopak odwzajemnił jej uczucia i przez kilka kolejnych tygodni byli zgodną i dopasowaną parą. Niestety, gdy inna uczestniczka zawróciła w głowie Łukaszowi, para rozdzieliła się i wydawało się, że już nie ma szans, by wrócili do siebie. Jednak kiedy Łukaszowi groziło odejście z programu, Nana dała mu jeszcze jedną szansę i od tego momentu ich związek rozkwitł. Razem znaleźli się w finale programu i pomimo tego, że połączyło ich prawdziwe uczucie, decyzją większości to nie oni stanęli na ścieżce lojalności. Po programie jej związek z Łukaszem się rozwijał i nawet zamieszkali razem. Przez prawie 2 lata po finale byli parą.

Po zakończeniu przygody w Hotelu Paradise, Nana podzieliła swój czas między liczne pasje oraz naukę. Studiuje zarządzanie, jest profesjonalną tancerką i spełnia się w roli influencerki. Na swoich mediach społecznościowych podejmuje tematy związane z modą i zdrowym stylem życia.

Dlaczego Nana powraca do „Hotelu Paradise All Stars”?

 „Kocham podróże, więc okazja, by pojechać do kolejnego, egzotycznego raju, bardzo mnie ucieszyła. Nie ukrywam też, że liczę na świetną zabawę i ekscytującą grę, w towarzystwie nowych ludzi”. 
podziel się:

Pozostałe wiadomości