Hotel Paradise All Stars: Najlepsze momenty Artura! 

Pomimo zaciętej walki, Artur i jego partnerka Wiktoria przegrali ostatnią rywalizację i pożegnali się z marzeniami o finale. Zobaczcie najlepsze momenty Artura w programie!

Artur dołączył do ekipy Hotelu Paradise 2 w pierwszym tygodniu rajskiej przygody. Na swoją partnerkę wybrał Dominikę, która zauroczyła go swoim nietuzinkowym wyglądem i mocnym charakterem. Przez długi czas tworzyli zgrany duet, ale gdy u Dominiki zaczęły pojawiać się uczucia, Artur nie odwzajemnił ich i zdecydował się zakończyć związek. Stworzył wtedy parę z nową uczestniczką – Atą i pokonując wszystkie przeszkody, razem z nią dotarł do finału. Na ścieżce lojalności Artur i Ata nie zawahali się ani na moment i ostatecznie podzielili się wygraną. 

W edycji All Stars związał się z Wiktorią. Między tą dwójką nie brakowało gestów czułości. Obydwoje twierdzili, że nie zamykają się na głębszą relację. Para poległa w tygodniu finałowym na teście wiedzy na swój temat.

Hotel Paradise All Stars: Kto odpadł z programu?
Hotel Paradise All Stars: Kto odpadł z programu? Czas ogłosić wyniki testu wiedzy o partnerze! Kto poradził sobie najsłabiej?

Najgorzej z zdaniem poradzili sobie Grzesiek z Julią oraz Wiktoria i Artur. Najlepiej natomiast wypadli Ania z Maurycym oraz Luiza z Łukaszem i to oni musieli zdecydować, która z przegranych par opuści program. Po krótkiej naradzie jednogłośnie uznali, że przygoda z rajem zakończy się dla Artura i Wiktorii. 

Hotel Paradise All Stars: Artur Sargsyan
Hotel Paradise All Stars: Artur Sargsyan
Pozostałe wiadomości