Hotel Paradise 7: Wielki potwór uczestników i dodatkowa ceremonia!

Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 1
Tego jeszcze nie było! Rajskie Rozdanie to był dopiero początek emocji! Dziś z rajem pożegnały się dwie osoby, ale do ekipy dołączyła trójka byłych mieszkańców!

Zanim mieszkańcy dokonali kolejnych wyborów, podczas Rajskiej Wyroczni otrzymali odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Odpowiedzi wprowadziły trochę zamieszania i niepewności. Roch miał spore obawy co do zamiarów Wiktorii. Wielką niewiadomą byłą również decyzja Oliwki. Deklarowała, że podejdzie do Pawła, ale nie kryła, że bije się z myślami.

Rajskie Rozdanie!

Pomimo różnych wątpliwości Rajskie potoczyło się według planu. Marvin od dawna mówił, że jest gotowy odejść, bo tęskni za Mallu. Podszedł do Tori, która oczywiście wybrała Krzyśka. Dawno nie mieliśmy Rajskiego, które przebiegłoby w tak dobrej atmosferze. Marvin chyba był najszczęśliwszym uczestnikiem, który usłyszał "masz 15 minut..."

To jednak nie był koniec!

Hotel Paradise 7: Powrót byłych uczestników i głosowanie!

Klaudia poprosiła uczestników, żeby pożegnali Marvina i wrócili do niej, bo to Rajskie Rozdanie będzie miało jeszcze ciąg dalszy. Do hotelu wróciła trójka uczestników: Justyna, Alicja i Wojtek. Kolejne informacje nie były jednak tak wesołe. Uczestnicy musieli wyłonić spośród dotychczasowych mieszkanek dwie dziewczyny, które nie mają szansy zbudować relacji. Najwięcej głosów zebrała Wiktoria i Oliwia.  Najtrudniejsze było jednak wciąż przed uczestnikami. W kolejnej części ceremonii mieszkańcy musieli zdecydować, która z tych dwóch dziewczyn opuści dziś hotel! Najwięcej czarnych róż od mieszkańców dostała Wiktoria i to ona opuściła dziś program z Marvinem. 

Hotel Paradise 7: Powrót byłych uczestników i głosowanie, cz. 2

Dłuższe odcinki czekają w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!