Hotel Paradise 7: Uczestnicy zdecydowali! Jedna para opuściła program

Hotel Paradise 7: Uczestnicy zdecydowali! Jedna para opuściła program

Uczestnicy wzięli udział w tajemniczym zadaniu. Każdy musiał ocenić inne pary i ich szanse na miłość. Jak skończyła się ta niewinna konkurencja?

Jeszcze zanim uczestnicy poznali wyniki, Kornelia zdąży wyciągnąć własne wnioski. Dziewczyna poczuła, że tkwiąc w koleżeńskiej relacji z Patrykiem, być może odbiera sobie szansę na prawdziwe uczucie.  Złe samopoczucie spotęgował fakt, że uczestniczka poczuła się odtrącona przez swoją najlepszą przyjaciółkę.

Ceremonia opuszczenia raju

Wieczorem przyszedł czas na ujawnienie wyników i, co ważniejsze, konsekwencji ostatniej zabawy. Jak to w raju bywa, tu nic nie dzieje się bez konsekwencji. Najwięcej punktów otrzymali Marvin i Karolina, zdaniem mieszkańców to oni mają największą szansę na prawdziwą miłość. Najmniej pozytywnych głosów otrzymali Łucja z Michałem oraz Kornelia z Patrykiem i to właśnie jedna z tych par musiała jeszcze dziś opuścić program!

Każdy z uczestników musiał oddać głos na parę, która jego zdaniem powinna wymeldować się z hotelu. Uczestnicy podjęli decyzję niemal jednogłośnie, ich zdaniem czas w programie skończył się dla Łucji i Michała!

Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały czekają w player.pl!

Pozostałe wiadomości