Hotel Paradise 7: Puszka Pandory. Jakie są zamiary nowego uczestnika?

Hotel Paradise 7: Puszka Pandory
Hotel Paradise 7: Puszka Pandory
Hotel Paradise 7: Puszka Pandory
Hotel Paradise 7: Puszka Pandory
Podczas kolejnej Pandory mieszkańcy hotelu będą mieli okazję, by poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Które pytanie zaskoczy ich najbardziej?

Jacek, pełen obaw i wątpliwości, wystawi na próbę swoją przyjaźń z Patrykiem. Chłopak chcąc pozostać szczerym wobec przyjaciela, wyjawi mu, że poczuł coś do Oliwii. Jak Patryk zareaguje na te wieści? Tymczasem nowy uczestnik nie będzie tracić czasu i poprosi o rozmowę dwie dziewczyny, które najbardziej zwróciły jego uwagę. Obie uczestniczki dostarczą Wojtkowi cennych informacji, ale tylko jedna z nich ostatecznie otrzyma od Wojtka jasną deklarację. Na kim Wojtek postanowi skupić swoja uwagę? I jaka będzie reakcja jego wybranki?

Hotel Paradise 7: Puszka Pandory

Zamiary nowego uczestnika, plany Kornelii na najbliższe Rajskie Rozdanie, czy sytuacja Patryka – to tylko część tematów które zostaną poruszone na kolejnej Pandorze. Jedno z pytań skierowane do Karoliny i Marvina zaszokuje nie tylko samych zainteresowanych, ale też dużą część grupy. Co takiego usłyszą? I czy będą domyślać się kto chciał im zaszkodzić? 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!