Hotel Paradise 7: Przed nami Wielki Finał! 

Hotel Paradise 7: Znamy finalistów!
Siódma edycja Hotelu Paradise już za chwilę przejdzie do historii. Czas na Wielki Finał! Podczas wielu tygodni, uczestnicy starali się z całych sił nawiązywać relacje, które miały stanowić dla nich gwarancję przetrwania w raju.
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi

W czwartek, 9 listopada dowiemy się, kto wygra program i stanie na ścieżce lojalności! Byli mieszkańcy hotelu zadecydują, czy wygrana bardziej należy się Justynie i Rochowi, czy też Kori i Jackowi.  Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych i być może rzuci złotą kulą?   O tym, kto znalazł się w finale, zadecydowali uczestnicy show, którzy pojawili się na ostatniej Puszce Pandory. Podczas spotkania z trzema parami zadawali bardzo trudne pytania, by potem zagłosować na parę, która według nich nie zasługuje na finał. Paweł i Oliwka odpadli, a w finale znalazła się Kori z Jackiem oraz Justyna z Rochem. W trakcie finałowego odcinka byli mieszkańcy ponownie zdecydują, która z tych dwóch par zasłużyła bardziej na zwycięstwo. 

Hotel Paradise 7: Ostatnia Puszka Pandory, cz. 3

Kto zbierze więcej głosów? Jak uczestnicy uargumentują swój wybór? I na najważniejsze pytanie – wygra miłość czy pieniądze? Tego dowiemy się już 9 listopada na antenie TVN7 i w Player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości