Hotel Paradise 7: Kryzys w relacji Kornelii i Jacka

Hotel Paradise 7: Kryzys w relacji Kornelii i Jacka
Jacek czując, że Kornelia z każdym dniem oddala się od niego, odważy się wyjawić jej swoje wątpliwości. Poważna rozmowa nie potoczy się jednak zgodnie z jego oczekiwaniami i dojdzie do mocnej wymiany zdań.

Wszelkie próby wyjaśnień będą kończyć się niepowodzeniem i relacja Kornelii i Jacka stanie w martwym punkcie. Czy uda im się dojść do porozumienia i przezwyciężyć kryzys? A może to już definitywny koniec tego związku?

Hotel Paradise 7 - odcinek 26
Hotel Paradise 7 - odcinek 26

Gdy mieszkańcy hotelu otrzymają list, okaże się, że czeka ich sportowa rywalizacja w parach. Tym razem uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną i wytrzymałością, ale też nienaganną współpracą. Walka będzie niezwykle zacięta, ale tylko jedna z par otrzyma nagrodę. Kto wygra tę forsowną konkurencję? I co takiego zdobędą zwycięzcy?

Patryk znajdzie się w bardzo trudnym położeniu. W przypadkowej rozmowie Wiktoria i Oliwia zdadzą sobie sprawę, że obie były przez niego zwodzone przed ostatnim Rajskim Rozdaniem. Szczególnie Wiktoria bardzo nerwowo zareaguje na nowo zdobyte informacje i doprowadzi do konfrontacji z Patrykiem. Jak chłopak poradzi sobie z tą sytuacją? Czy Oliwia będzie jeszcze potrafiła mu zaufać?

Hotel Paradise 7 EXTRA: Co dalej z relacją Kori i Jacka?
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!