Hotel Paradise 7: Kolejna Puszka Pandory za nami! Kto miał dziś najtrudniejsze pytania? 

Hotel Paradise 7: Puszka Pandory, cz. 1
Finał 7. edycji zbliża się wielkimi krokami! Uczestnicy są już myślami przy tygodniu finałowym, ale kto z nich ma szansę się do niego dostać? 

Podczas Puszki Pandory najwięcej pytań skierowanych było do Kori i Jacka. Od kiedy Jacek wyznał Kori, że chce z nią tworzyć parę, dziewczyna jest mocno skołowana. Nie potrafiła przyznać się przed Pawłem, że ma ochotę na tę zmianę. Podczas Puszki wielokrotnie zaprzeczyła, że chce tworzyć parę z Jackiem. Oświadczyła, że finał jest blisko i takie zamiany nie mają sensu, a z Jackiem może spróbować tworzyć relacje po programie.

Hotel Paradise 7: Puszka Pandory, cz. 2

Jacek, słuchając jej odpowiedzi na Pandorze, nie krył zdziwienia. Był pewny, że dziewczyna chce tej zamiany tak samo, jak on. Po zakończeniu Pandory poprosił o rozmowę Kori, Tori i Krzyśka. Przy wszystkich zadeklarował swoje uczucia wobec Kori i poprosił ją, żeby jeszcze raz się zastanowiła nad soją decyzją. Kori postanowiła, że wreszcie porozmawia z Pawłem i tym razem przyzna, że chcę na najbliższym Rajskim rozdaniu zamienić się z Oliwką.

Dłuższe odcinki czekają w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie