Hotel Paradise 7 EXTRA: Trudna rozmowa Karoliny z Marvinem

Kornelia i Marvin tworzą jedną z silniejszych par, ale dziewczyna obawia się tempa, w jakim rozwija się ich relacja. Dlaczego? Zobacz fragment, którego nie było w TV!

Karolina zmartwiona szybkim rozwojem relacji z Mavinem, zdecydowała się poważnie porozmawiać z partnerem. Jakie trudne słowa usłyszał chłopak? Dziewczyna otworzyła się i opowiedziała o swoich przykrych doświadczaniach z przeszłości. Wyjaśniła Marvinowi, dlaczego nie zgodziła się na pocałunek. 

Co jeszcze wydarzyło się w hotelu?

Pełna rozterek Alicja, podczas wieczornej imprezy, odważyła się na szczerą rozmowę z Michałem. Dotąd niczego nieświadomy chłopak dowiedział się, że jego partnerka nie jest do końca zadowolona z przebiegu ich relacji.

Z kolei Szymon musiał w końcu wyjawić, z którą uczestniczką zamierzał stworzyć parę. Chłopak zdecydował się na Kornelię. Dziewczyna jednak nie kryje, że nie jest specjalnie zainteresowana nowym uczestnikiem. Czy Szymon znajdzie bezpieczną parę na Rajskie Rozdanie?

Cieszący się największym powodzeniem Roch stanął przed ogromnym dylematem. Łucja, Alicja czy Kornelia? Którą z dziewczyn wybierze na najbliższym Rajskim Rozdaniu? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Klaudia zorganizowała dla uczestników rywalizację. W konkurencji najlepszy okazał się Patryk. Jaki przywilej wywalczył dla siebie? Tego dowiemy się niebawem!

Więcej dodatkowych materiałów znajdziecie w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?