Hotel Paradise 7 EXTRA: Pierwszy komentarz Alicji po odejściu! 

HP07_SCREENSHOTY_ODC_15_
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 2
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 2
Hotel Paradise 7: Komentarz Alicji
Hotel Paradise 7: Komentarz Alicji
Za nami kolejne Rajskie Rozdanie! Z programem musiała pożegnać się Alicja! Jak do tego doszło i jakie pary powstały w programie?

W najgorszej sytuacji przed dzisiejszym Rajskim Rozdaniem była Alicja. Dziewczyna postawiła wszystko na Rocha, ale szybko okazało się, że on nie jest jednak zainteresowany tworzeniem z nią relacji. Dziewczyna, widząc jego brak zaangażowania, poczuła się zraniona i stało się dla niej oczywiste, że nie może na niego liczyć. Dodatkowo w hotelu pojawiły się dwie nowe dziewczyny, Justyna i Wiktoria.  Justyna i Roch spodobali się sobie i pomimo tego, że nie tworzyli oficjalnie pary, spędzali ze sobą dużo czasu. Dla wszystkich w hotelu było jasne, że to właśnie oni płaczą się na Rajskim Rozdaniu. 

Rajskie Rozdanie i szansa od raju

Wiktoria otrzymała szanse od raju i mogła zablokować dowolną parę. Było jasne, że dziewczyna podejdzie do Pawła i nie musi się martwić o swój los tego wieczoru. Szansa od raju mogła jednak sporo namieszać i ewentualnie pomóc Alicji. Wiktoria zagrała jednak zachowawczo i zablokowała Rocha z Alicją, którzy i tak nie planowali się dziś połączyć.  Alicja podeszła do Marvina, wiedząc, że odpadnie z jego ręki. Chłopak okazał jej wiele wsparcia i sympatii, dlatego chciała, żeby to właśnie on wyeliminował ją z programu. 

Zobacz, jak Alicja skomentowała swoje odejście z programu!

Hotel Paradise 7: Komentarz Alicji
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?