Hotel Paradise 6: Klaudia

24 LATA KOSZALIN

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kocha dzieci i jej największym marzeniem jest własne przedszkole. Pracuje w sklepie z kosmetykami jako doradca klienta. Trenowała taniec nowoczesny i siatkówkę. Lubi także jeździć na rowerze, rolkach i wspinać się na ściance wspinaczkowej. Interesuje się modą i chciałaby się w tym kierunku rozwijać. Uwielbia bawić się w stylistkę koleżanek.

Hotel Paradise 6 - Klaudia

Jest szczera i nikogo nie udaje. Potrafi rozruszać każde towarzystwo. Nie lubi rutyny i nudy, ceni sobie zaufanie i własną przestrzeń. Raz zraniona nie zapomina. Jest opiekuńcza, empatyczna i zawsze można na nią liczyć. Zadba o każdego, kto znajdzie się w trudnej sytuacji. 

Ma za sobą 8- letni związek, w którym poznała co to prawdziwa miłość i prawdziwy ból. Nie zakochuje się łatwo i raczej nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie ma problemu, by zrobić pierwszy krok w relacjach damsko-męskich. Bardzo chciałaby się zakochać i przeżyć taką prawdziwą miłość z fajerwerkami. Jej ideał to włoski brunet z ładnym uśmiechem. Powinien być zaradny, opiekuńczy i przede wszystkim mieć szacunek do kobiet, rodziny i przyjaciół. Chciałaby czuć się przy nim bezpiecznie.

Pozostałe wiadomości