Hotel Paradie 7: Takiego Rajskiego Rozdania nie było jeszcze w historii programu!

Jeśli wydawało Wam się, że nic nie przebije ostatniego Rajskiego Rozdania, to grubo się pomyliliście!

Niespodziewany pakt Łucji i Szymona oraz wahania Alicji sprawiły, że Roch, który jeszcze niedawno mógł wybierać w dziewczynach, stał się poważnie zagrożony. Kornelia za wszelką cenę starała się zatrzymać go w raju. Również Łucja postanowiła zrobić, co w jej mocy, by chłopak został w programie. Czy ich starania przyniosły oczekiwany rezultat? Czy Alicja poszła za głosem serca?  

Totalny zwrot akcji na Rajskim Rozdaniu! 

Rajskie Rozdanie rozpoczęło się od ujawnienia zawartości skrzyneczki Szymona. Większość uczestników odetchnęła z ulgą, ponieważ okazało się, że karteczka jest pusta. Szymon, trzymając się planu, podszedł do Łucji i wydawało się, że wszystko już jest niemal jasne. Alicja pomimo wielu wątpliwości wybrała Rocha. Na polu bitwy został już tylko Michał, który do końca deklarował, że bezwzględu na wszystko podejdzie do Alicji. 

Kiedy wydawało się, że to jego ostatnie minuty w programie, do hotelu wkroczyła dwójka nowych uczestników! Justyna i Paweł mogli wręczyć dowolnemu chłopakowi immunitet! 

Immunitet od nowych uczestników! 

Hotel Paradie 7: Rajskie Rozdanie i wejście nowych uczestników!

Hotel Paradie 7: Rajskie Rozdanie, cz. 4
Hotel Paradie 7: Rajskie Rozdanie, cz. 4
wideo 2/4

Każdy z panów miał piętnaście sekund, żeby przekonać nowych mieszkańców, że to właśnie on zasługują na immunitet. Michał, choć był w najtrudniejszym położeniu, dał do zrozumienia Justynie i Pawłowi, że nie zależy mu na tej szansie. Jego postawa ujęła nowych mieszkańców i wybrali właśnie jego! To zupełnie wywróciło sytuację do góry nogami. Michał miał szansę odbić Alicję i wyeliminować Rocha z gry. Chyba przeszło mu to przez myśl, bo wyraźnie się zawahał, przechodząc za ich plecami. Ostatecznie jednak położył rękę na ramieniu Łucji i tym samym odesłał Szymona do domu. 

Więcej materiałów czeka w player.pl!

Hotel Paradise 7 EXTRA: Dlaczego Alicja nie jest pewna Rocha?
Hotel Paradise 7 EXTRA: Dlaczego Alicja nie jest pewna Rocha?
Pozostałe wiadomości