Jak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na występ męża? Musicie to zobaczyć!

komentarze
Komentarz Katarzyny Skrzyneckiej
Marcin Łopucki i Michał Mikołajczak mogą liczyć na doping od swoich partnerek. Panie dzielnie wspierają swoich mężczyzn podczas ich poczynań w „Czas na Show. Drag Me Out”. Po ich finałowych występach nie zabrakło komplementów i słów wsparcia. Takie relacje są piękne!

Katarzyna Skrzynecka skomentowała występ męża w „Drag Me Out”

Aktorka Katarzyna Skrzynecka jest niezwykle wspierającą żoną. Marcin Łopucki dostał od niej wiele komplementów. Twoja Stara została doceniona w pierwszej kolejności. Podziękowań nie było końca. – Kochana Twoja Staro, ja ci dziękuję za tyle serca, ile włożyłaś, żeby pomóc temu bardzo stremowanemu facetowi przebrnąć przez zadania dla niego ekstremalne – powiedziała do Drag Mentorki wzruszona Katarzyna Skrzynecka. 

Jestem z ciebie tak dumna. Podziwiam twoją pracę w każdym odcinku
- powiedziała do męża Katarzyna Skrzynecka
Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Edyta Zając opowiedziała o idei „Drag Me Out”

240409_DMO_odc_6_www_tc07
Komentarz Edyty Zając

Partnerka Michała Mikołajczaka – Edyta Zając przyznała z dowcipem, że Michał bardziej słucha się swojej Drag Mentorki. Jednak potem opowiedziała, o czym według niej jest ten program. – Ten program to nie tylko te piękne stroje. Ten piękny cały anturaż, ale przede wszystkim piękna przyjaźń, która stworzyła się na lata. Gratuluję, byliście fantastyczni! – tak skomentowała występ Michała jego ukochana.

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Na czym polega „Drag Me Out”?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości