Z kim w duecie wystąpi Shady Lady w programie "Czas na Show. Drag Me Out"? My już wiemy!

Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady
Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady
Karty coraz bardziej się odkrywają. Tym razem dowiecie się, z kim w duecie zobaczycie Shady Lady. To człowiek, którego osoby śledzące social media na pewno znają. Kto to jest?

Shady Lady została mentorką Kamila Szymczaka. To na pewno będzie wystrzałowa para, której na scenie energii i zapału do działania nie zabraknie! Czy swoimi show skradną serca jury? Musicie to koniecznie sprawdzić. Premierowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" już we wtorek, 5 marca o 21:35 w TVN!

Drag Me Out, Kamil Szymczak, Shady Lady
Drag Me Out, Kamil Szymczak, Shady Lady

Kamil Szymczak - kim jest uczestnik "Czas na show. Drag Me Out"?

Dla Kamila Szymczaka będzie to debiut w programie telewizyjnym. Do tej pory swoją karierę rozwijał w internecie. Na Instagramie śledzi go ponad 336 tysięcy osób, a na Tik Toku ma aż 2,7 miliona fanów. Jego posty skupiają się wokół podróży, sportów ekstremalnych oraz codziennego życia pokazanego w optymistycznym świetle. Jego znak rozpoznawczy to uśmiech, a jego pozytywne nastawienie potrafi poprawić humor niejednej osobie! Prywatnie Kamila fascynuje rozwój osobisty, ale interesuje się też modą. Udało mu się stworzyć własną markę odzieżową w duchu less waste. Dla wielu młodych użytkowników internetu stał się prawdziwą inspiracją.

Czas na Show. Drag Me Out: Kamil Szymczak
Czas na Show. Drag Me Out: Kamil Szymczak
Źródło: Bartosz Krupa

Z kolei źródłem wiedzy na temat barwnego i artystycznego świata Drag Queens będą dla Kamila oraz pozostałych uczestników mentorki. Każdy z nich dostanie do pomocy zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Shady Lady - kim jest Drag Queen z "Czas na Show. Drag Me Out"?

Współpracowała z krakowskim Teatrem Barakah w ramach Jedynej Rewii Drag Queen, jest również autorką drag show zatytułowanego Snacz Gejm, które można zobaczyć w Resorcie Komedii w Warszawie. Działa mainstreamowo, pracowała z takimi markami jak Levis czy Mac. Często przemawia w korporacjach jako Drag Queen.

Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady
Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady

​​W klubie La Pose wyprodukowała ponad sto wydarzeń dragowych. W 2020 roku uczestniczyła w wydarzeniu RuPaul’s DragCon w Londynie, największym konwencie sztuki drag w Europie. Rok później pojawiła się w internetowym wydaniu magazynu Vogue Polska, prezentując projekt fotograficzny "Reinwencja" z kreacjami poznańskich projektantów – Krystiana Szymczaka i Kuby Jasińskiego. 

Kamil Szymczak, uczestnik „Czas na Show. Drag Me Out”: Moja dziewczyna wie, że gdzieś występuję, ale nie wie w czym

​​Wspólnie z drag queens Twoją Starą i Lolą Eyeonyou Potocki nagrała utwór „Technikolor”, który znalazł się na albumie „Music 4 Queers & Queens” wydanym przez wytwórnię Kayax. Wydała również solowy singiel zatytułowany ZSYP. W 2022 roku wydała debiutancki album "Pokusa na parkiecie". Jesienią będzie można ją zobaczyć w serialu produkowanym dla Canal+. Ma na swoim kącie również występ na Open'erze czy festiwalu Malta. Na co dzień jest managerem w korporacji na warszawskim Mordorze.​

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości