Dziennikarze programu "Autentyczni" zdradzają, jaki jest ich przepis na szczęście

Dziennikarze programu "Autentyczni" zdradzają, jaki jest ich przepis na szczęście
W niedzielę 25 lutego o 20:00 w TVN i player.pl premiera 3. odcinka "Autentycznych". Z tej okazji postanowiliśmy zapytać uczestników, jaki jest przepis, by osiągnąć szczęście.

Dwa pierwsze odcinki programu "Autentyczni" wyemitowane w listopadzie ubiegłego roku nie tylko spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów, ale przede wszystkim przyczyniły się do zwiększenia świadomości oraz zapoczątkowały społeczną dyskusję na temat autyzmu, który przez lata uznawany był za tabu.

"Autentyczni" - dziennikarze o sposobach na szczęście

W związku z trudnościami, które na co dzień uczestnicy programu napotykają, zapytaliśmy, jakie mają sposoby, by być szczęśliwym.

Myślę, że przepisem na szczęście jest przede wszystkim gotowość pokazania, co się naprawdę uważa, ale w takiej formie, która będzie dla mnie akceptowalna. Żeby być szczęśliwym, to chciałbym przede wszystkim być zaakceptowanym przez resztę ludzi
- powiedział Jurek, uczestnik programu.

Dążenie do akceptacji społecznej to bardzo istotny czynnik dla osób w spektrum. Jurek przynaje, że chciałby wyrażać się w taki sposób, by nie odstawać od innych i czuć się po prostu dobrze z samym sobą.

Moje poczucie humoru. To mnie ratuje - moja ironia
- dodała Natalia, samorzeczniczka osób w spektrum.

Wśród uczestników powtarzają się głosy o tym, że szczęście to przede wszystkim odwaga, harmonia, akceptacja i bycie dobrym człowiekiem.

Autentyczni: Mata gościem 3. odcinka
Autentyczni: Mata
Autentyczni: Mata
Autentyczni: Mata
Autentyczni: Mata
+1
Zobacz galerię

Mata gościem 3. odcinka!

Gościem kolejnego odcinka "Autentycznych" będzie Mata, czyli Michał Matczak, który ze swoim utworem "Patointeligencja" zawładnął polską sceną rapową i stał się głosem młodego pokolenia. Jego teksty są bezkompromisowe i odważne. Stroniąc od wywiadów i pojawiania się w tradycyjnych mediach, dla programu "Autentyczni" zrobił wyjątek – będzie to jego drugi wywiad telewizyjny w życiu!

Premiera odcinka w niedzielę 25 lutego o 20:00 w TVN i player.pl

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości