Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz, prezenterka telewizyjna. Jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi. Jej fani uwielbiają ją za szczerość, naturalność oraz dystans do siebie. Sama o sobie mówi, że „potrafi być zołzą”, ale „nie gwiazdorzy”.

Kariera medialna Doroty Szelągowskiej 

Dorota Szelągowska jest osobą niezwykle wszechstronną. Prowadziła kultowy program dla młodzieży „Rower Błażeja”. Pracowała przy wielu programach jako wydawca, scenarzystka, reżyserka oraz prowadząca. Pomagała również przy produkcji teledysku Tomka Makowieckiego i Doroty Miśkiewicz, a także była felietonistką magazynów:

●      „Malemen”,

●     „Pani”,

●     „Olivia”,

●     „Polska The Times”.

Dorota Szelągowska w TVN 

Dorota Szelągowska współpracowała z TVN przy produkcji programów rozrywkowych „Moja krew” i „Taniec z gwiazdami” oraz programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Od 2014 r. prowadziła wiele programów o tematyce wnętrzarskiej na antenach TVN, HGTV i TVN Style: 

●     „Dorota Was urządzi”,

●     „Polowanie na kuchnie”,

●     „Weekendowe metamorfozy”,

●     „Polowanie na mieszkanie”,

●     „Domowe rewolucje”,

●     „Tu jest pięknie”,

●     „Dorota inspiruje”,

●     „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”,

●     „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Biuro projektowe i książka Szelągowskiej 

Dorota Szelągowska prowadzi swoje biuro projektowe. Wspólnie z matką Katarzyną Grocholą napisała książkę „Makatka”, za którą otrzymała nagrodę Róża Gali 2011 w kategorii literatura. Niedawno wydała kolejną książkę „Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle”, o której wydawcy mówią, że to „nadzwyczajna książka o zwyczajnym życiu niezwyczajnej kobiety”. Warto wiedzieć, że gwiazda stworzyła również własną markę odzieżową e-dobro.pl.

Dorota Szelągowska – Instagram 

Dorota Szelągowska ma dużą bazę fanów. Na Instagramie obserwuje ją 914 tys. ludzi. Gwiazda w kontakcie ze swoimi fanami jest autentyczna, pokazuje siebie i swoją rzeczywistość bez retuszu.

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota Szelągowska
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota Szelągowska
Źródło: TVN
Co jest najtrudniejsze w pracy nad programem "Totalne remonty Szelągowskiej"?
Dorota Szelągowska po raz kolejny ruszy z remontową misją. Przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by totalnej metamorfozie poddać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, zgłoszeni przez swoich bliskich, otrzymają niesamowitą niespodziankę – zupełnie odmienione własne „cztery kąty”. W rozmowie z nami Dorota Szelągowska zdradziła, co jest najtrudniejsze przy produkcji "Totalnych remontów Szelągowskiej".
podziel się:

Pozostałe wiadomości