The Traitors. Zdrajcy: Druga ofiara zdrajców musiała opuścić zamek

The Traitors. Zdrajcy: Renata drugą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN
Dominika Michałowska i Alex Cichosz podczas narady zamordowali jednego z lojalnych. To już druga osoba, która została przez nich wyeliminowana z dalszej gry w "The Traitors. Zdrajcy". Zobacz fragment 3. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 3.

W programie zostało już tylko dwoje zdrajców - Dominika Michałowska i Alex Cichosz. Muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. W nocy spotykali się na naradzie w zamku. Zdecydowali, że ich kolejną ofiarą będzie Renata Hartle. Kobieta jako druga została zamordowana i odpadła z programu. Rano otrzymała list od zdrajców. Dowiedziała się, że musi wyjechać z zamku. Nie pojawiła się śniadaniu. Pozostali uczestnicy oczekiwali na siebie w jadalni. Zastanawiali się, kogo zdrajcy wyeliminowali z programu.

W drugim odcinku, po obradach przy okrągłym stole Renata Hartle obawiała się, że może zostać zabita przez zdrajców. Jako pierwsza wskazała Monikę Kosowską. Była świadoma, że bardzo zwróciła na siebie uwagę zdrajców. Pozostali gracze także głosowali na Monikę. Lojalni większością głosów usunęli z programu zdrajczynię.

The Traitors. Zdrajcy: Renata Hartle
The Traitors. Zdrajcy: Renata Hartle
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show od 28 lutego możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 3. odcinka w sobotę, 16 marca o godz. 11:30 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. W ciągu kilku lat od premiery powstaje coraz więcej jego wersji w różnych krajach. To jedna z największych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Prowadząca i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości